Įsibėgėjo aštuntoji Lietuvos gastronomijos savaitė, vyksianti lapkričio 2-8 d. Festivalį organizuoja Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacija, Lietuvos restoranų vyriausiųjų virėjų ir konditerių asociacija. Didysis rėmėjas „Santa Maria“; informaciniai partneriai: žurnalas „GERAS SKONIS“, portalas SKONIS.LT, LRT televizija; partneriai: „Keliauk Lietuvoje“, Vilniaus miesto savivaldybė, Kauno turizmo informacijos centras.

Gastronomijos savaitės metu restoranai visoje Lietuvoje siūlo specialius degustacinius meniu už 10, 20 arba 30 Eur kainą. Kiekvienas svečias po degustacijos yra kviečiamas atiduoti savo balsą už patikusį restoraną ir jo meniu (žr. žemiau). Daugiausiai svečių balsų surinkusiam restoranui bus įteiktas apdovanojimas – Lietuvos gastronomijos savaitės žvaigždė, o šių metų Gastronomijos savaitės didysis rėmėjas Santa Maria laimėtojui įsteigs gausų produktų rinkinį naujiems skoniams atrasti.

Tiesa, konkursas vyks ne tik tarp restoranų, bet ir restoranų svečių. Burtų keliu bus išrinkti trys savo balsus atidavę asmenys, kuriems festivalio partneris žurnalas GERAS SKONIS padovanos metines prenumeratas, o dar trims laimingiesiems  atiteks Gastronomijos savaitės didžiojo rėmėjo Santa Maria produktų rinkiniai.

Balsavimas vyksta iki lapkričio 8 d. 23:59 val.

Linkime skanių įspūdžių!