Maisto vagonėlis pasirūpins viskuo – nuo stalų ir staltiesių iki gėlių kompozicijų bei užkandžių

Maisto vagonėliai Lietuvoje vis tvirčiau išsikovoja pirmąsias pozicijas įvairiose šventėse bei masiniuose renginiuose. Bet argi nebūtų šaunu, jeigu tokį vagonėlį, siūlantį tik kokybišką maistą, galėtumėte pasitelkti į pagalbą rengdami savo šventę?

Naujas komandos narys

Tokią galimybę siūlo prekių ženklai „KITCHEN me“ bei „Lapino puota“, kuriuos jau seniai įsidėmėjo vertinantys kokybišką paukštieną, triušieną ir jautieną. Šis duetas vasarą pasitinka drauge su nauju komandos nariu – maisto vagonėliu, kuris leis ne tik suruošti gardžių vaišių stalą, bet ir sukurti nepamirštamą pramogą jūsų šventės svečiams.

Organizuojantys gimtadienį, vestuvių šventę, krikštynas, verslo renginį ar tiesiog didesnį bendraminčių susibūrimą žino, kaip svarbu apgalvoti ne tik vaišių idėjas, bet ir svečių lauksiančią veiklą. Tuo taip pat gali pasirūpinti „KITCHEN me“ bei „Lapino puotos“ virtuvės meistrai. Naujajame maisto vagonėlyje jie gali pamokyti visus norinčius įvairių maisto ruošimo kepsninėje gudrybių. Jei norite į savo renginį įlieti daugiau neformalios dvasios, tam puikiai tiks mėsainių ar dešrainių ruošimo pamokėlės. Tiems, kam estetika ne mažiau svarbi nei skonis, tikrai pravers virtuvės meistrų patarimai, kaip paruošti ir pateikti įvairius užkandžius.

Į jūsų šventę atvykęs maisto vagonėlis – ir kokybiško, skanaus, svečius nustebinsiančio vaišių stalo garantija. „KITCHEN me“ bei „Lapino puotos“ virtuvės profesionalai siūlo ne tik aibę užkandžių, bet ir kepsninėje ruoštos antienos, sausai brandintos jautienos ar triušienos. Be to, nuo šiol šie prekių ženklai priima ir užsakymus vieno kąsnio užkandžiams. Jiems naudojama kokybiška paukštiena, jautiena, triušiena sužavės ir išrankiausius gurmanus.

Jokių rūpesčių

Maisto vagonėlis – puiki išeitis ir tiems, kuriuos nuo įvairių asmeninių švenčių organizavimo stabdo laukiantys rūpesčiai. Juk įsimintinai šventei vien gardaus maisto nepakanka – reikia pasirūpinti ir stalo tekstile, ir dekoro elementais. Tačiau į pagalbą pasitelkus maisto vagonėlį šiuos rūpesčius galėsite pamiršti. Jums tereikės atsipalaiduoti ir bendrauti su svečiais, o viskuo – nuo stalų ir staltiesių iki gėlių kompozicijų bei užkandžių patiekimo – pasirūpins maisto vagonėlis.

Todėl į savo pagalbininkus pasirinkę „KITCHEN me“ bei „Lapino puotos“ maisto vagonėlį jau galite nebesirūpinti nei vaišių stalu, nei šventės dekoru, nei kuo užimti susirinkusius. Kokybiškas maistas, estetiška aplinka bei aplink kepsninės dūmelį susibūrę svečiai net ypač svarbią dieną ir pačius šventės šeimininkus pastūmės atsipalaiduoti, džiaugtis susibūrusia kompanija ir mėgautis puikia atmosfera.

Daugiau informacijos www.balticlarus.lt

©Žurnalas „Geras Skonis“