Pristatykite savo restoraną: jo interjerą, virtuvę, šefą.

Braserija „14 HORSES“ įsikūrusi XVII amžiaus Pacų rūmuose, pačioje Vilniaus senamiesčio širdyje – visai šalia Rotušės aikštės. Stilingo restorano, duris atvėrusio tik šią vasarą, komanda išsikėlė ambicingą tikslą – kurti tvarią kulinarinę kultūrą Lietuvoje.

Pavadinimas 14 HORSES“ nukelia į nostalgišką ir spalvingą praeitį – pastatas, kuriame įsikūrė braserija, kadaise buvo Pacų šeimos karietinė. Šiandien gyvybingoji braserija apjungia modernų dizainą su šimtmečių senumo atrestauruotomis architektūros detalėmis, kviesdama svečius atsipalaiduoti ir pasimėgauti patiekalais su šeima ar draugais.

Ką Jums reiškia “Gastronomijos savaitė” ir ką jai parengėte?

„Gastronomijos savaitė“ – tai puiki galimybė plačiai auditorijai, o ypatingai tiems, kurie į restoraną eina tik išskirtinėmis progomis, papasakoti plačiau apie savo ideologiją ir maistą, kurį mes patiekiame. Taip pat per mūsų sukurtus patiekalus, jų ingredientus bei skonių derinius norime atskleisti mūsų regiono unikalumą, supažindinti žmones su netikėtais lietuviškais skoniais ir netgi priminti, jog turime kuo didžiuotis čia pat -Lietuvoje.

„Gastronomijos savaitės“ metu pasitiksime svečius su iš kojų verčiančiu silkės užkandžiu, tęsime vakarą su  kukurūzinio viščiuko palyda, o desertui – nuostabus moliūgų desertas patiekiamas kartu su moliūgų kava. Vegetarams užkandžiui pasiūlysime salotas iš daržovių, auginamų mūsų pačių ūkyje „Farmers Circle“, o pagrindiniam patiekalui – nuostabus spragintų grikių risotto.

Ar Jūsų restorane yra vegetariškų patiekalų?

Taip.

 


Didžioji g. 7, Vilnius

Virtuvės šefas – Andrius Kubilius

Siūlomo „Gastronomijos savaitės“ degustacinio meniu kaina asmeniui – 30 Eur

Rezervacijai:

8 612 50845

14horses@nfr.lt

Degustacijų patiekimo laikas:

I-VII 18:00-22:00