TASTE MAP –  šeimos kavos skrudinimo manufaktūra ir kavos restoranai. Mes ne tik kasdien skrudiname bei ruošiame kavą, bet kuriame ir puoselėjame kavos kultūrą – įkvepiančią, suprantamą ir prieinamą kiekvienam. Nuo kasdien paruošiamo kavos puodelio namuose, biure, mūsų partnerių kavinėse ir restoranuose iki vis kylančios kokybės kartelės mūsų pačių kavinėse : M.K.Čiurlionio g. 8, Gynėjų g. 14 ir Antakalnio g.17.

Mūsų tikslas ir įkvėpimo šaltinis – Jūsų naujas požiūris į kavą ir jos potencialą. Todėl aktyviai vykdome kavos edukaciją: kalbame apie atsakingą vartojimą, negailime patarimų ruošiantiems ją namuose ir plečiame savo žinias drauge su Jumis. Kuriame ilgalaikį ryšį su kavos augintojais bei žmonėmis, kurie myli kavą. Nuolat tobulėjame patys ir esame laimėję visus skirtingus Lietuvoje rengiamus kavos čempionatus bei dalyvavę pasaulio kavos čempionatuose 2011, 2013, 2016, 2019 m.

Didžiuojamės ir vertiname savo komandą, kiekvieną paruošta kavą, klientus ir partnerius, kurie jau tapo draugais.

Šalia mūsų skrudintos kavos siūlome sviežiai pagamintą, sezonišką maistą. Mūsų kavos restoranuose rasite šviežiai keptų gaminių bei šviežiai skrudintos kavos. Stengiamės sujungti kokybę maiste ir kavoje.  Dauguma mūsų patiekalų yra suderinti su unikaliais ir išieškotais kavos skoniais-profiliais.

Gastronomijos savaitės degustacinis meniu, 20 Eur asmeniui

UŽKANDIS

Burokėliai / figos  / kava

KARŠTAS PATIEKALAS

Menkės filė / pankoliai / porai

DESERTAS

Keptas svarainis / kalvadosas

Antakalnio g. 17, Vilnius

Virtuvės šefė – Ieva Ivonė

Siūloma Gastronomijos savaitės degustacinio meniu kaina asmeniui – 20 eurų

Rezervacijai:

+370 629 29 136

sales@tastemap.lt

www.tastemap.lt

Degustacijų pateikimo laikas:

I-VII 17:00 – 20:00