„Mason“  – namai, kuriuose laukiami visi.

Kartais taip norisi bent kelioms valandoms pabėgti nuo miesto šurmulio ar netikėtai atrasti ramią, jaukią vietą trumpam atokvėpiui. Beveik prieš dvejus metus įsikūrę pačioje Vilniaus senamiesčio širdyje, Savičiaus gatvėje, „Mason“ restoranėlis laukia kiekvieno: išsiilgusių naujų ir dar neatrastų skonių, smalsių miesto svečių, keturkojų draugų ar tų, kurie nori pasimėgauti „akimirka žavinga“ – čia ir dabar.

Mūsų virtuvė paprasta, orientuota į Europą, tačiau pagyvinanti kiekvieną patiekalą kiek neįprastais deriniais.  Restoranėlyje rasite visų taip mėgstamą befstrogeną, hitu tapusį aštuonkojį ar ypatingąjį smaližių šokoladinį pyragą. Kiekvieną savaitę siūlome virtuvės komandos naujai sugalvotą patiekalą, o atsižvelgiant į sezoniškumą – keičiasi ir visas savaitės pasiūlymų skyrelis. Be to, turime neįvardintus užkandžius, kuriuos taip pat keičiame pagal sezono kaitą, todėl mūsų komanda visuomet yra pasiruošusi suteikti visą informaciją apie dienos pasiūlymus. Sutikite, juk kartais spontaniški, improvizaciniai sprendimai visuomet palieka tik geriausias emocijas ir prisiminimus. O jeigu kalba pakrypsta maisto tema – geriau ir būti negali!

Dirbame kiekvieną dieną nuo 11 iki 24 val., visuomet esame pasirengę priimti svečius jiems svarbioms progomis. Gastronomijos savaitėje dalyvausime pirmą kartą. Tai – be galo jaudinanti ir mums ypač svarbi patirtis, todėl esame jums paruošę penkių patiekalų degustacinę vakarienę kartu su priderintu gėrimų meniu.

Gastronomijos savaitės meniu, 30 Eur asmeniui

Šio derliaus ridikėliai

Mūsų sūdyta lašiša / krienų kremas

Rankų darbo ravioliai su aštuonkoju bei rikota

Mėsa arba žuvis

Lašiša / šparagai / šilauogės / krapų aliejus

Ėriuko nugarinė / polenta / gervuogės / mėta / pistacijos

Pasiflorų posetas

Savičiaus g. 3, Vilnius

Rezervacijai:

8 656 99009

info@mason.lt

Degustacijų patiekimo laikas:

I – VII 18:00 – 23:00