Skonis.lt – interneto portalas, skirtas maisto ir gėrimų profesionalams bei entuziastams. Tai yra internetinis projektas,  vystomas bendradarbiaujant su žurnalu „Geras skonis“. Kartu siekiame skatinti aukštesnę vartojimo kultūrą gastronomijos srityje.

Skonis.lt – įvairiose platformose pasiekiamas interneto portalas, pateikiantis objektyvią informaciją, kuri ruošiama kartu su savo srities žinovais.

Turinį sudaro aktualūs straipsniai – gastronomijos ir gėrimų apžvalgos, kuriose pateikiamos gamybos bei vartojimo tendencijos, tradicijos ir išskirtiniai produktai. Norėdami pateikti įžvalgų ir nuomonių įvairovę – publikuojame išsamius interviu su ekspertais ir pasaulinio lygio virtuvės šefais. Pabrėždami vartojimo kultūros svarbą pristatome dėmesio vertus bei kartais nestandartinius sprendimus, kurie pritaikomi virtuvėje ir už jos ribų. Tai taip pat apima restoranų ir viešbučių sferas, kuriose ypatingą svarbą turi geras aptarnavimas, etiketo žinojimas ar interjero koncepcija.

Skonis.lt – interneto portalas siekiantis suburti maisto ir gėrimų profesionalų ir megėjų bendruomenę. Siekiame pateikti turinį, kuris yra aktualus vartotojams, neabejingiems išskirtiniams produktams, gaminantiems namuose ir svečiuose. Kreipiame ypatingą dėmesį gastronomijos entuziastams, ieškantiems naujų potyrių ir skonių.

Esame atviri bendradarbiavimo pasiūlymams ir kviečiame dalintis idėjomis, įžvalgomis ir kartu skatinti aukštesnę vartojimo kultūrą. Su portalo redakcija galite susisiekti užpildydami žemiau esančius laukus. 

Jūsų užklausa

Pin It on Pinterest