„1handPlate“ lėkštės jūsų organizuojamus privačius vakarėlius, verslo priėmimus ir kitus socialinius susibūrimus pavers lengvais, draugiškais ir įsimintinais įvykiais.

Farerų salose gyvenantis architektas Joanesas Petersenas dalyvaudamas furšete atkreipė dėmesį į tai, kad, stovint su maisto lėkšte ir taure vyno, vienu metu sunku valgyti ir ištiesti ranką pasisveikinti. Jam kilo idėja sukurti lėkštę, kuri leistų bendrauti, dalyti vizitines korteles ir kartu mėgautis maistu bei gėrimais.

Taigi danų architektas sukūrė puikią lėkštę priėmimams ir kitiems socialiniams susibūrimams. Elegantiškas, dailininko paletę primenantis dizainas leidžia lengvai laikyti ir gėrimo taurę, ir maistą viena ranka. Dėl unikalaus dizaino taurė puikiai subalansuoja lėkštės svorį jos viduryje.

„1handPlate“ pagaminta iš melamino – maisto produktams tinkamo aukščiausios kokybės plastiko, kuriame nėra kenksmingų medžiagų: bisfenolio A (BPA) ir ftalatų. Lėkštė yra sertifikuota ir jos sauga patvirtinta Danijos aplinkos ir maisto ministerijos. Lėkštes galima plauti indaplovėse, jos puikiai atlaiko didesnę nei 100 °C temperatūrą.

Savo renginiams „1handPlate“ lėkščių galite įsigyti arba išsinuomoti.

Daugiau informacijos tel. 8 699 83242