Ambiente Dining | Halle/Hall 8

2024 m. sausio 26–30 d. Frankfurte prie Maino, Vokietijoje, įvyko pirmaujanti bei svarbiausia pasaulyje plataus vartojimo prekių mugė „Ambiente“, nušviečianti ateinančių metų madas bei tendencijas. „Ambiente“ valgomojo skyrius neprilygstamas visame pasaulyje, kai kalbama apie namų apyvokos reikmenis. 2024 m. šis sėkmingas pirmaujančios tarptautinės plataus vartojimo prekių mugės segmentas toliau plėtėsi ir vėl užėmė visą vakarinę Frankfurto parodų teritorijos dalį. 

Frankfurto plataus vartojimo prekių mugių trijulė, kurią sudarė „Ambiente“, „Christmasworld“ ir „Creativeworld“, įspūdingai pademonstravo, kad penkias dienas pilnose Frankfurto parodų aikštelėse svečiavosi visa pasaulio plataus vartojimo prekių pramonė. Sėkmės nesugebėjo nuslopinti net geležinkelio streikas. „Misija įvykdyta! Kartu su maždaug 5 000 parodos dalyvių iš daugiau nei 170 šalių ir regionų ši aukščiausios klasės mugių trijulė stiprina vartojimo prekių pramonę neaiškiais laikais“ , – apibendrino „Messe Frankfurt“ vykdomosios valdybos narys Detlefas Braunas.

Tarptautiniu mastu patraukli Frankfurto mugių trijulė dar kartą įrodė, kad yra pagrindinis renginys, kuriame buriasi mažmenininkai ir gamintojai. „Kartą per metus ir tik čia, Frankfurte! Didėjant pasaulinei įtampai, ekonomika patiria didžiulį spaudimą. Taigi asmeniniai susitikimai, nauji sprendimai, įkvėpimas, naujų eksporto rinkų bei pardavimo kanalų, pavyzdžiui, svetingumo ir sutartinio verslo, plėtra yra nepakeičiami“, – pabrėžia Detlefas Braunas. Tai pabrėžia ir pramonės atstovai: „Ambiente“, „Christmasworld“ ir „Creativeworld“ mugių trejetas dar kartą patvirtino savo didžiulę reikšmę kaip svarbiausia Vokietijos specializuotos prekybos užsakymų platforma.

Mažmeninės prekybos atstovų poreikis naujovėms, galimybė asmeninio susitikimo metu išbandyti ir užsisakyti gaminių – tai pagrindiniai veiksniai, apibūdinantys mugės dvasią. Į naujus metus mažmenininkai žengia turėdami stiprų vėjo gūsį ir daugybę mugės tendencijų“, – apibendrina Vokietijos namų ir biurų prekybos asociacijos (HWB) generalinis direktorius Christianas Haeseris.

Vokietijos kulinarijos ir stalo indų prekybos asociacijos prezidentas Michaelis Berzas apie „Ambiente“ priduria: „Stiklo, keramikos ir porceliano pramonė, kaip ir kiti specializuoti sektoriai, susiduria su iššūkiais sunkiomis ekonominėmis sąlygomis. „Ambiente“ čia mums yra stiprus ir patikimas partneris, ypač dabar. Išsiplėtus HORECA erdvei, mugė nuosekliai plėtoja valgomojo segmentą. Tai atveria dar daugiau verslo galimybių mūsų nariams. „Ambiente“ pažadina daug gerų, į ateitį orientuotų impulsų. Tai suteikia mums vilties.“

HoReCa Academy | Dolores Semeraro

Svetingumo verslui – HORECA akademija

Parodos metu svetingumo verslui skirtoje HORECA akademijos erdvėje buvo pristatytos bei nagrinėjamos šios temos:

  • „Tendencijos, naujovės ir pasakojimai – svetingumas turi naujas ateities taisykles.“ Pierre‘as Nierhausas
  • „Šviesos galia.“ M. Olivieris Lapidus
  • „Svečių patirties evoliucija svetingumo srityje: lūkesčiai versus tikrovė.“ Dolores Semeraro
  • „Tvari ir madinga viešbučių pramonė.“ Stefanas Nilssonas
  • „Didelio masto svetingumo ateitis: tendencijos ir transformacijos besivystančioje pramonėje.“ Julia Butz
  • „Poilsio kambarys – rimtas žaidimas: dizainas tarp žaidimo ir vaizduotės.“ Elena Salmistraro
  • „Kaip 1 skaitmeninimas didina klientų lojalumą – How Back of House Digitisation Enhances Customer Loyalty.“ Carlas Jacobsas
  • „Po stiklu: naujoviški barai, gėrimai ir stiklo indai.“ Janas Peteris Wulfas
  • „Gastrofizika – įtaka skoniui.“ Jozefas Youssefas.

Svarbu: nauja data

Organizatoriai informuoja, jog parodos „Ambiente“, „Christmasworld“ bei „Creativeworld“ ir toliau vyks tuo pačiu metu Frankfurto (Vokietija) parodų centre. Tačiau jos bus perkeltos į vasario pradžią. Tai daroma tam, kad šių parodų data sklandžiai derėtų su kitų pasaulinių parodų tvarkaraščiu.

„Ambiente“ ir „Christmasworld“: 2025 m. vasario 07–11 d.

„Creativeworld“: 2025 m. vasario 07–10 d.

*Daugiau informacijos – www.ambiente.messefrankfurt.com.