Dariaus Gumbrevičiaus nuotr.

„Aroma Gold“ – bene vienintelis prekių ženklas, kuriuo pažymėtas visų įmanomų kavos kategorijų asortimentas, – žengia dar vieną kokybinį žingsnį į priekį ir kartu su kavos skrudintojais bei žinovais „Vero Coffee House“ pristato naują Lietuvoje skrudintų rūšinių kavos pupelių liniją „Aroma Gold Black Label“. HORECA sektoriui bei internetinei prekybai skirti naujieji kavos pupelių iš rinktinių ūkių mišiniai pakylėja „Aroma Gold“ į dar aukštesnį lygmenį ir neabejotinai byloja apie gamintojo inovatyvumą, technines galimybes bei rinkos poreikių išmanymą. Produkto išskirtinumą demonstruoja ir visiškai naujas, prabanga alsuojantis matinis, juodos spalvos pakuočių dizainas, tarsi brėžiantis naują ryškų brūkšnį „Aroma Gold“ istorijoje.

Kai kavos ekspertai suvienija jėgas

Pasak UAB „Daisena“ rinkodaros vadovo Kirilo Kokotkino, įmonė nuolat domisi naujovėmis, atsižvelgia į augančius bei kintančius vartotojų poreikius, todėl ieško unikalių kavos mišinių skonių ir prabangių receptų, kuriais galėtų nustebinti net įnoringiausius kavos gurmanus. Pasitelkus tikrus kavos profesionalus „Vero Coffee House“ bei suvienijus sukauptą patirtį ir žinias, sukurta nauja, prašmatni nišinės kavos linija „Black Label“.

Pupelės – iš rinktinių ūkių

Apie produkto išskirtinumą bei prabangą pirmiausia liudija žaliavos atranka – pupelės superkamos iš įvairiuose pasaulio kampeliuose įsikūrusių rinktinių ūkių. Tarp „Black Label“ linijos pupelių esama single origin – iš vieno ūkio surinktų pupelių, kurios nemaišomos su užaugintomis kituose ūkiuose. Tai padeda užtikrinti ir visuomet išlaikyti vienodą produkto skonį ir kokybę. Kiti pupelių mišiniai sukurti naudojant bene geriausias įmanomas gauti kavos pupeles iš egzotiškiausių pasaulio kampelių ir išgaunant neprilygstamus kavos skonius. Į Lietuvą pupelės atgabenamos dar žalios ir čia, pasitelkus „Vero Coffee House“ specialistus, skrudinamos mažais kiekiais, o ne pramoniniu būdu, siekiant visuomet išlaikyti kavą maksimaliai šviežią ir aromatingą.

Skonis išmėgintas per daugybę degustacijų

Naująją „Black Label“ rinktinių kavos pupelių liniją sudaro šešių skirtingų skonių kavos pupelės. Kiekvienam unikaliam skoniui išgauti prireikė daugiau nei 600 degustacijų. Aklosiose degustacijose dalyvavo ir kitų šalių baristai, su kuriais nuolat bendradarbiaujama kuriant bei tobulinant „Aroma Gold“ prekių ženklo kavą. Nors „Aroma Gold“ produkcija šiuo metu eksportuojama į 21-ą pasaulio šalį, vis dėlto naujieji „Black Label“ mišiniai kurti orientuojantis daugiausia į Baltijos šalių vartotojų pomėgius bei poreikius.

„Mes adaptuojamės prie rinkos, glaudžiai bendradarbiaujame su vartotojais, esame aktyvūs socialiniuose tinkluose. Mums svarbi kavos mėgėjų nuomonė, pageidavimai. Stengiamės į juos reaguoti ir būtinai atsižvelgti. Norime, kad „Aroma Gold“ kava vartotojams keltų tik teigiamas emocijas. Tikime, kad naujoji „Black Label“ rinktinių kavos pupelių linija ne tik užkariaus kavos gurmanų simpatijas, bet ir paskatins mus naujoms skonių paieškoms, įkvėps šią liniją plėsti, tobulinti“, – sako p. Kirilas.

Šeši skoniai – kad lengvai atrastumėt mėgstamiausią

Šeši „Black Label“ rinktinių kavos pupelių skoniai – tai lyg magiška kelionė po visą pasaulį, telpanti viename puodelyje. Iš jų būtinai išsirinksite tą, kuris taps jūsų mėgstamiausias, nukeliantis į tolimą, egzotišką kraštą.

Štai „Aroma Gold Papua New Guinea Sigri“ – tai itin elegantiška, vidutiniškai tamsaus skrudinimo 100 proc. arabikos pupelių kava, gaminama tik iš „Sigri“ ūkyje užaugintų kavos pupelių. Ši kavos plantacija įkurta 1950 m. Vaghi slėnyje (Papua Naujojoje Gvinėjoje) ir vos per kelerius metus pelnė tarptautinį kavos ekspertų bei gurmanų pripažinimą. Kavamedžių uogos čia skinamos tik rankomis ir tik visiškai sunokusios – taip pasiekiamas puikus saldumo ir rūgštelės balansas. Ūkyje naudojamas šlapiasis kavos pupelių apdirbimo būdas, kai pupelės fermentuojasi vandenyje iki 72 valandų, nuolat jį keičiant. Šis procesas reikalauja ypatingo kruopštumo ir atidumo.

Dariaus Gumbrevičiaus nuotr.

Ši kava maloniai nustebins saldžiu džiovintų vaisių aromatu bei puikiai subalansuotu skoniu. Tai užburiantis gėrimas su juntamomis egzotiškų prieskonių, imbierinių sausainių bei džiovintų vaisių natomis.

Tuo tarpu „Aroma Gold Indonesia Gayo“ – tai tvirto kūno, tamsiai skrudinta kava, gaminama iš 100 proc. arabikos pupelių, augančių žinomiausiame kavos auginimo regione Sumatroje – Aceh Gayo. Dėl unikalaus klimato ir specifinio apdirbimo būdo (Gilling Basah) susiformuoja nepakartojamas šių kavos pupelių skonis ir savita tamsiai žalia pupelių spalva. Tai išskirtinis šio regiono kavos bruožas.

Kava pasižymi saldžiu tabako, egzotiškų prieskonių bei tamsaus šokolado poskoniu.

„Aroma Gold Sierra Colombia“ – tai vidutiniškai skrudinta 100 proc. arabikos kava, pagaminta tik iš Kolumbijoje, Huilos (Huila) regione, augančių pupelių. Huilos regionas – vienas žinomiausių kavos auginimo regionų Kolumbijoje. Čia kava auginama mažuose ūkiuose ir subręsta aukštai, 1 800 m virš jūros lygio, todėl gėrimas pasižymi gaivumu ir puikiu balansu.

Ši kava leis jums patirti žaliųjų obuolių bei karamelės poskonį, persipynusį su pieniško šokolado natomis.

„Aroma Gold Bella Crema“ kavai Pietų Amerikoje atrinktos aukščiausios kokybės 100 proc. arabikos pupelės, jos skrudintos vidutiniškai tamsiai, kad puikiai derėtų šio gėrimo sodrumas su šokolado bei džiovintų slyvų natomis. Ši kava nustebins harmoningu skonio įspūdžiu bei švelnia tekstūra.

Aukščiausios kokybės arabikos ir robustos pupelių kompozicija „Aroma Gold Espresso Di Napoli“ pasižymi tamsaus šokolado, saldaus tabako bei greipfrutų natomis. Espresas neatsiejamas nuo savo itališkos kilmės, o šių kavos pupelių receptas primena tikrą neapolietišką espresą – tvirtą, sodrų ir nepaliekantį abejingų.

Kita aukščiausios kokybės arabikos ir robustos pupelių kompozicija „Aroma Gold Capri Perfetta“ išsiskiria kremine konsistencija bei aksomine lazdynų riešutų spalvos puta. Pagamintame esprese puikiai atsiskleidžia tabako, riešutų natos bei tamsaus šokolado aromatas. Tai stipri, bet kartu ir švelnaus skonio kava, kurioje vyrauja tinkamas kartumo ir saldumo balansas.

Pabaigoje…

Kava mėgstama visame pasaulyje, ji – tarsi nematoma gija, vienijanti žmones visame Žemės rutulyje, kad ir kokios rasės, lyties, amžiaus, socialinės padėties būtume, kad ir kokiomis asmeninėmis savybėmis pasižymėtume. Prieš kavą mes visi lygūs. Ir tereikia pamėginti įsivaizduoti, koks pasaulis būtų, jei jame neliktų kavos, kad suprastume, jog be jos jis būtų ne toks. Galiausiai, kas gi norėtų niekada nebūti jautęs žadinančio kavos aromato?..

„Black Label“ linijos kavos pupelių įsigyti galite tik apsilankę e. parduotuvėje www.coffeeplace.lt.

Kristina Noreikienė

Kristina Noreikienė

Straipsnių autorė

 

Su „Geru skoniu“ bendradarbiauju jau nuo 2004 metų. Per tuos daugiau nei dešimtį metų keitėmės abu – ir žurnalas, ir aš ☺ Augome, tobulėjome, subrendome ir… tapome neatskiriama vienas kito dalimi.
Mano straipsnių temos – interjerai, restoranų, viešbučių pristatymai, asmenybės, porceliano istorija, dizainas / mada, papuošalai, parodų apžvalgos, baldai, indai; kava, kokteiliai ir daugelis kitų.