Šiomis dienomis, kai visame pasaulyje žmonės susiduria su neeiline situacija, kalbant apie įvairias prekes bei paslaugas, vienu svarbiausių kriterijų tampa saugumas. Pasitelkus šiuolaikines technologijas ir moderniausius sprendimus, tai ne tik įmanoma, bet ir paprasta įgyvendinti. Be to, itin aktualūs tampa sprendimai, kurie suteikia galimybę taupyti žmogiškuosius išteklius. Todėl šioje situacijoje įmonės stengiasi orientuoti savo veiklą ir pasiūlyti vartotojams tai, kas galėtų atitikti visus šiuos reikalavimus ir padarytų mūsų kasdienybę ne tik patogesnę, bet ir saugesnę. Vienas tokių sprendimų – pastaruoju metu itin populiarėjantys ir aktualumą įgaunantys kavos, užkandžių bei gėrimų automatai. Būtent tokią galimybę – saugiai ir skaniai išgerti puodelį karštos kavos, greitai bei gardžiai užkąsti ir atgauti jėgas – siūlo jau 27 metų sėkmingos veiklos patirtį skaičiuojanti įmonė Coffee Address UAB – viena didžiausių mažmeninės prekybos iš pardavimo automatų (angl. vending), kavos paslaugos biurams (angl. OCS), degalinių tinklams (angl. commercial) bei profesionalių sprendimų HORECA srities įmonėms tiekėja Baltijos šalyse. Koja kojon su pasaulinėmis tendencijomis bei technologijomis žengianti įmonė siūlo modernius, laikmetį ir aktualiausius saugumo bei besikeičiančios kasdienybės, prie kurios visi esame priversti prisitaikyti, reikalavimus atitinkančius sprendimus.

Coffee Address UAB – kavos ekspertai ir profesionalai

Kaip byloja jau pats įmonės pavadinimas, Coffee Address UAB pirmiausia yra kavos ekspertai ir profesionalai, kurių pagrindinis tikslas yra pasiūlyti vartotojams tokios kavos, kokią ir patys su malonumu gertų. Be to, jie tiki, jog puodelis mėgstamo gėrimo – tai mažas, bet labai svarbus gyvenimo malonumas. Įmonė, savo veiklą pradėjusi dar 1993-iaisiais, didžiuojasi kasdien paruošianti daugiau kaip 150 tūkst. puodelių kavos. Įmonė dirba visose trijose Baltijos šalyse ir remiasi B2B (verslas verslui) principu, o jos ilgametės sėkmės paslaptis – nepriekaištingas klientų aptarnavimas bei didelė ir kompetentinga, apie 220 darbuotojų, komanda, žinanti kiekvieno kliento, kurių šiuo metu turi per 4 000, vardą ir įnorius.

Šiais principais įmonės darbuotojai remiasi vykdydami visas Coffee Address UAB teikiamas paslaugas, kurios apima tokias sritis kaip: vending – prekybos automatų eksploatacija bei priežiūra viešose ir uždarose erdvėse; OCS – kavos paslauga biurams; commercial – kavos paslauga degalinėms; HORECA – specializuoti sprendimai restoranams, kavinėms, barams, viešbučiams. Coffee Address UAB prekiauja automatiniais kavos aparatais, prekybos automatais, profesionalų kavos aparatais, vandens aparatais ir filtrais, kava, arbata ir kitais specializuotais produktais; taip pat užsiima prekybos automatų, profesionalams skirtų bei automatinių kavos aparatų priežiūra ir remontu.

Coffee Address UAB paslaugomis naudojasi valstybinės institucijos, švietimo, sveikatos priežiūros įstaigos, susisiekimo bendrovės, degalinių tinklai, kavinės, barai, viešbučiai, įvairios pramonės, prekybos bei paslaugų įmonės. Klientams tiekiami aukščiausios kokybės produktai: kava, arbata, gaivieji gėrimai, įvairūs užkandžiai, taip pat įranga: kavos aparatai, prekybos automatai, vandens aparatai ir kt.

5-iuose didžiųjų miestų specializuotuose serviso centruose dirba kvalifikuoti specialistai, užtikrinantys greitą ir kokybišką aptarnavimą visoje Lietuvoje. Coffee Address UAB nuolat stebi ir analizuoja klientų poreikius, tad yra lanksti ir atvira „kavos pasaulio“ naujovėms.

Auganti užkandžių bei gėrimų automatų paklausa

Kalbant apie šių dienų aktualijas ir poreikius, reikia pasakyti, jog užkandžių ir gėrimų aparatai įgauna vis didesnę paklausą įvairiose tiek viešosiose, tiek uždarose erdvėse. Anot Coffee Address UAB direktoriaus Aleksandro Samuchovo, šios paslaugos tampa ypač aktualios šiuo, COVID-19 pandemijos laikotarpiu. „Kokybė, greitis, patogumas ir saugus prekės bei paslaugos vartojimas – svarbiausia! Vis daugiau kavos ar greitojo maisto vartotojų renkasi apsipirkti savitarnose, naudojasi šiuolaikiška kavos ir užkandžių automatų teikiama paslauga, atsiskaito bekontakčiais būdais, taip išvengdami papildomų tiesioginių kontaktų ir sutaupydami visiems tokio brangaus laiko. Vis labiau kavos paslaugų versle, įdiegus šiuolaikines technologijas, pasiteisina žmogiškųjų išteklių ekonomijos nauda“, – teigia vadovas.

Užkandžių ir gėrimų automatai – saugus ir patogus sprendimas

Ryte nespėjote išgerti puodelio kavos? Neturite laiko papietauti? Užmiršote įsimesti užkandžių, o visą dieną teks įtemptai dirbti? Po pietų norisi ko nors skanaus ir, žinoma, puodelio kavos per pertraukėlę? O gal visą dieną teks važinėti ir vienintelė stotelė – degalinė? Ir vėl užmiršote grįždami iš darbo prigriebti ko nors skanaus vaikams, o gal tiesiog jau nebėra jėgų sustoti parduotuvėje ir stumdytis eilėse? Užkandžių ir gėrimų automatai šiais ir daugeliu kitų atvejų – tikras išsigelbėjimas. Vos kelios minutės, vos keli mygtukų paspaudimai – ir jūsų poreikiai patenkinti. Saugu, greita, patikima ir skanu.

Kaip teigia Coffee Address UAB HORECA projekto vadovas Kęstutis Krasauskis: „Šių dienų visuomenėje darosi sunku suspėti su sparčiai besivystančiomis technologijomis. Kasdienybėje jos paliečia mus visus: biure, degalinėje, stotelėje ar kitoje viešojoje erdvėje. Vis dėlto vienas pagrindinių žmogaus, kaip individo, poreikių – valgyti – išlieka. Savitarnos automatai su karštaisiais, šaltaisiais gėrimais ir užkandžiais bet kurioje erdvėje vartotojui suteikia galimybę greitai pasimėgauti savo mėgstamu kavos gėrimu, užkandžiu ar šokoladiniu batonėliu ir saugiai atsipūsti nuo beprotiško gyvenimo tempo.“

Platus ir lankstus produktų asortimentas

Norint patenkinti klientų poreikius ir įnorius, viena iš svarbių dedamųjų – turėti platų ir lankstų produktų asortimentą: daugiau nei 20 rūšių kavos pupelių mišinių, arbatos, vandens, kitų karštųjų ir šaltųjų gėrimų bei įvairių užkandžių. Pagal specialų Coffee Address UAB užsakymą sukurti išskirtinės kokybės rinktinių kavos pupelių mišiniai „Atlas By Coffee Address“ skrudinami vienoje iš geriausių kavos skrudyklų „Pelican Rouge“, Belgijoje. Tai UTZ sertifikuota 100 proc. arabika. Ilgametes tradicijas turintys italų kavos skrudintojas „Lavazza Expert Range“ ir profesionalams skirti aukščiausios kokybės „Kimbo Espresso Bar“ kavos mišiniai tobulam espresui ar kitam kavos gėrimui ruošti pasižymi unikaliomis skonio, aromato savybėmis ir charakteriu.

Coffee Address UAB asortimente – daugiau nei 20 rūšių kavos pupelių mišinių

Ieškantiems naujų skonių bei įdomių derinių patiks šiuolaikiški ir madingi kapučino, kakavos bei masalos arbatos (angl. chai latte) karštieji ar šaltieji gėrimai.

Na, o tuomet, kai visa, rodos, apėmusi Kalėdų dvasia, šventinę dvasią sustiprinti tikrai padės gurmanams patiksianti rytietiško skonio Venessa chai latte. Šis gėrimas – cinamono, kardamono ir gvazdikėlių prieskonių derinys – gali būti naudojamas ir su espresu. Irish cappuccino gėrime puikiai dera grietinėlės puta, cukraus saldumas ir ypatingas airiško likerio akcentas. Na, o chocofino cocoa – puikus tradicinis šokolado gėrimas, pakerintis išraiškingu kakavos skoniu bei ilgai išliekančia puta.

Coffee Address UAB sveikina visus didžiųjų metų švenčių proga ir kviečia pasimėgauti šiais madingais gėrimais.

Inovacijos, atitinkančios šių laikų kavos paslaugos poreikius

Coffee Address UAB siūlo žinomiausių pasaulio gamintojų prekybos automatus ir kavos paslaugos projektus, atitinkančius aukščiausius šiuolaikinio žmogaus vartojimo kriterijus bei poreikius. Tai – žinomiausi kavos ruošimo įrangos gamintojai, patentuoti kavos įrangos ruošimo mazgai, išmaniosios vandens filtravimo sistemos, išmaniosios „Nayax“ ir kitos mokėjimo bei grynųjų pinigų sistemos; telemetrijos sprendimai. Pastarieji leidžia nuotoliniu būdu valdyti ir stebėti įrenginius, kavos ir kitų produktų vartojimą, klientų srautą, paslaugų tiekimo procesus bei aparatų būklę, taip pat atlikti gedimų prevenciją.

Tarp Coffee Address UAB partnerių esama tokių garsių vardų kaip „Franke“ ir „Schaerer“ – šie gamintojai užtikrina aukščiausius standartus visais aspektais – tai tikra aistra kavai ir 100 proc. šveicariška kokybė. Įmonė bendradarbiauja ir su kitais pasauliniu mastu pripažintais gamintojais, kaip antai „Jura“, „Evoca“, „Wega“.

Išskirtiniai, patikimi sprendimai biurams, degalinėms, greitojo maisto kavinėms, restoranams bei viešbučiams

Šiuo metu Coffee Address UAB aptarnauja daugiau kaip 10 tūkst. kavos ir prekybos automatų visose Baltijos šalyse. Savo klientams siūlome keletą modernių gaminių biurui, savitarnai, degalinėms, HORECA sektoriui bei kitoms verslui pritaikytoms erdvėms.

Specializuotas kavos kampelis „Atlas“ ‒ universalus, savitarnai pritaikytas sprendimas biurams, didelėms organizacijoms ir viešosioms erdvėms. Kavos kampelyje „Atlas“ integruota moderni kavos ruošimo įranga, kurioje įdiegta pažangi šviežio pieno plakimo bei patentuota kavos girnų malimo technologija. Įrangoje naudojamos aukščiausios kokybės kavos pupelių „Atlas By Coffee Address“ bei kiti produktai. Tai unikalus savitarnos būdas, patenkinsiantis net ir įnoringiausių klientų lūkesčius.

Išskirtinis „Kimbo“ prekės ženklo atstovas Lietuvoje Coffee Address UAB pristato „Kimbo Espresso Bar“ – HORECA profesionalams skirtą aukščiausios kokybės kavos mišinių liniją

Savitarnos prekybai pritaikytas sprendimas „Micro-market“ – tai moderni, autonomiška užkandžių, kavos, karštųjų ir šaltųjų gėrimų prekybos gėrimų savitarnos oazė. Ši salelė itin tiks gausiai žmonių lankomose vietose: oro uostuose, prekybos centruose, ligoninėse, sveikatos priežiūros centruose, geležinkelio bei autobusų stotyse, logistikos centruose, kitose didelėse įmonėse. Klientai, pasirinkę šį automatizuotą savitarnos būdą, naudojasi paslauga visą parą kiekvieną dieną. Įsirenkite savo prekybos salelę, o kava, užkandžiais bei įranga leiskite pasirūpinti savo srities profesionalams – Coffee Address UAB.

HORECA segmentui – išskirtinė, aukščiausios kokybės kava

Ieškantiems išskirtinumo siūlome „Atlas Premium Golden Crema“ bei „Atlas Premium Espresso“ kavos mišinius. „Atlas Premium Golden Crema“ geriausiai tinka juodai kavai ruošti. Šioje lengvai skrudintoje 100 proc. arabikos kavoje puikiai dera vaisių rūgštumas ir citrusinių bei džiovintų vaisių natos. „Atlas Premium Espresso“ tobulai tinka espresui ir kavai su pienu ruošti. Ši vidutiniškai skrudinta, UTZ sertifikuota 100 proc. arabikos kava pasižymi švelnia konsistencija bei gėlių ir vaisių natomis.

Išskirtinis „Kimbo“ prekių ženklo atstovas Lietuvoje Coffee Address UAB pristato „Kimbo Espresso Bar“ – HORECA profesionalams skirtą aukščiausios kokybės kavos mišinių liniją, gimusią Neapolyje – mieste, kuriame gyvas espreso kultas. Per ilgus veiklos metus ištobulintas „Kimbo“ kavos skonis: rafinuotuose jos mišiniuose puikiai dera braziliškas saldumas, indiškas pikantiškumas, itališkas temperamentas, subtilus kolumbietiškas švelnumas ir Centrinei Amerikai būdinga vaisinė rūgštelė.

Kavos paslaugos servisas ir priežiūra

Coffee Address UAB ne tik prekiauja įvairiausiais kavos, užkandžių ir gėrimų aparatais, turi platų gastronominių produktų asortimentą, bet ir vykdo kavos paslaugos servisą ir priežiūrą: atestuoti baristų treneriai rengia pagal individualius poreikius pritaikytus personalo kavos ruošimo kursus. Padeda sudaryti kavos meniu, apmoko, kaip tinkamai naudotis įranga. Tai padeda pasirinktą koncepciją paversti sėkminga realybe. Be to, įmonė vykdo visapusišką visų tipų kavos ir užkandžių automatų įrangos techninę priežiūrą: diagnozuoja gedimus, remontuoja, rūpinasi įrangos eksploatacija ir profilaktika.

Šiuolaikiška savitarnos sistema mano.coffeeaddress.lt

Kavos paslaugą sėkmingai vykdyti padės šiuolaikiška savitarnos svetainė mano.coffeeaddress.lt. Naudodamiesi šia svetaine, lengvai ir paprastai galėsite tvarkyti savo „Kliento kortelėje“ įvestus duomenis apie įmonę, matysite: savo prekių krepšelio asortimentą, ankstesnių užsakymų istoriją. Operatyviai, bet kuriuo paros metu pateiksite prekių užsakymą, lengvai ir greitai pasieksite e. sąskaitų kopijas, įvertinsite kreditingumą. Galėsite matyti turimą įrangos sąrašą, registruoti įrangos gedimus ir stebėti aptarnavimo užklausų istoriją. Savitarnos sistema mano.coffeeaddress.lt pritaikyta ne tik verslo atstovams, bet ir fiziniams asmenims, o maloniausia tai, jog nuo šiol kavos galėsite užsisakyti į namus.

Kavos paslaugą sėkmingai vykdyti padės šiuolaikiška savitarnos svetainė mano.coffeeaddress.lt

Su Coffee Address UAB viskas paprasta ir patikima, kad ir kokį kavos paslaugos sprendimą pasirinktumėte. Juk kiekvienas esame nusipelnę puodelio savo mėgstamos kavos ir gardaus užkandžio, kad ir kur būtume.

Susidomėjusius kviečiame kreiptis kontaktais, nurodytais www.coffeeaddress.lt.

©Žurnalas „Geras Skonis“

Kristina Noreikienė

Kristina Noreikienė

Straipsnių autorė

 

Su „Geru skoniu“ bendradarbiauju jau nuo 2004 metų. Per tuos daugiau nei dešimtį metų keitėmės abu – ir žurnalas, ir aš ☺ Augome, tobulėjome, subrendome ir… tapome neatskiriama vienas kito dalimi.
Mano straipsnių temos – interjerai, restoranų, viešbučių pristatymai, asmenybės, porceliano istorija, dizainas / mada, papuošalai, parodų apžvalgos, baldai, indai; kava, kokteiliai ir daugelis kitų.