Kinas Kaune

2019 m. gegužės 22–26 d. Kauno kino centre „Romuva“ vyks Lietuvos gastronomijos savaitei skirta kulinarinių filmų programa norintiems pažinti aukštesnę maisto kultūrą ir restoranų šefų gyvenimą.

Filmų programa:

Gegužės 22 d. 18:00 val. „Chaenas – ypač tyro aliejaus kraštas“

Gegužės 23 d. 18:00 val. „Ramenai“

Gegužės 25 d. 16:00 val. „Šefas Flynnas“

Gegužės 26 d. 18:00 val. 14:00 val. „Ramenai“

Bilietus galima įsigyti www.kcromuva.lt

Daugiau informacijos www.kcromuva.lt/repertuaras

 

Ekskursijos Kaune

Gegužės 24 d. 18:00 val. Ekskursija „Gastronomija Kaune nuo seniausių laikų iki tarpukario“
Kai aplink tiek daug įvairiausių pasirinkimų: tradicinė lietuvių, japonų, italų, prancūzų ir įvairių kitų tautų virtuvės, sunku net išsirinkti. Susipažinti su maisto kultūra nuo seniausių laikų iki tarpukario sostinės, sužinoti populiariausias maisto prekes ir apie patiekalus, be kurių neįsivaizduojama nei viena bajoriška puota -visa tai šioje ekskursijoje. Žinoma, kalbant apie maistą, būtina ir paragauti, kad įspūdžiai taip greitai neišblėstų.

Daugiau informacijos rasite čia.

Gegužės 25 d. 11:00 val. Ekskursija „Šokoladu kvepiantis Kaunas“
Saldus ir toks skanus šokolado kvapas įsuks Jus į Kauno šurmulį ir leis bent akimirkai užsimiršti ir pasiduoti pagundai. Kai kelias veda vien tik pieniško ar juodojo šokolado pėdsakais, o mintyse tik karšto šokolado puodelis, pagardintas riešutais ar meduoliu, norisi tik čiupti medinį šaukštą, pasikviesti draugus ir kartu pasinerti į šokolado paieškas Kaune.
Ekskursijos metu įvairiose miesto vietose ieškosime paslėptų šokolado plytelių, o jos pabaigoje turėsite puikią progą vieną kitą skanėstą ir pasigaminti.

Daugiau informacijos rasite čia.

 

Ekskursijos Šiauliuose

Gegužės 24 d. 17:00 val.

Ekskursija „Saldūs Šiauliai A. Gricevičiaus akimis“
Šokolado fabriko „Rūta “ įkūrėjo A. Gricevičiaus asmenine patirtimi pristatysime saldumynų istoriją, kuri susidėliojo Šiaulių mieste. O istorijos pabaiga bus laiminga – šokolado ragavimas.

Daugiau informacijos rasite čia.

Gegužės 25 d. 12:00 val.

Ekskursija „Saldūs Šiauliai“
Kas yra saldu? Ar saldu tik cukrus ir viskas kas su juo susiję? O galbūt saldus gali būti ir kinas ar meilė? Taigi, saldu yra ne vien tik kas valgoma. Šios ekskursijos metu, vaikščiodami miesto gatvėmis, mes kaip tik susipažinsime su visapusišku saldumu. Ekskursijos pabaigoje seniausioje Šiaulių miesto vaistinėje „Valerijonas“ mokysimės, kaip pasigaminti tikro saldaus marcipano, ragausime ir skanausime saldumynus sukurtus iš sveikuoliškų produktų.

Daugiau informacijos rasite čia.

Gegužės 26 d. 12:00 val.

Ekskursija „Šiauliai: retro skoniai ir pasakojimai“
Ponia Antanina kviečia nusikelti laiku atgal į tarpukario Šiaulius! Kokie buvo Šiauliai tada, koks buvo miestiečių gyvenimas ir pramogos ?
Po ekskursijos – unikali galimybė – istoriniame pastate įsikūrusio restorano „Morganas“ malonioje aplinkoje, skambant retro muzikai, paskanauti patiekalų, kurių receptai išsaugoti „smetoniškoje“ valgių gaminimo knygoje, išgirsti netikėtų ir nuotaikingų pasakojimų, pažaisti taip mėgtų tarpukario salonuose flirto žaidimų ar išsiburti kortomis…

Daugiau informacijos rasite čia.