Ekskursijos laikas:

Lapkričio 11 d. nuo 11:00 Val. iki 18:00 Val.

Ekskursijos vieta: Panevėžys – Anykščiai – Panevėžys

2023 m. lapkričio 11 d. Gastronominė kelionė.

Prie sparčiai Lietuvoje populiarėjančios ir jau tryliktą kartą organizuojamos „Gastronominės savaitės“ jungiasi ir VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“, kviesdamas keleivius  į pirmąją „Gastronominę“ kelionę Siauruku po Aukštaitiją.

Gastronominės kelionės reiso Panevėžys-Anykščiai-Panevėžys keleiviai kviečiami ragauti išskirtinių patiekalų, desertų ir gėrimų Siaurojo geležinkelio Raguvėlės, Surdegio, Troškūnų bei Anykščių stotelėse.

Aukštaitijos siaurojo geležinkelio keleivių laukia skonių kelionė po istorinę Lietuvą, kurios metu ragaus tobulą ir nepakartojamą „Siauruko skonių paletę“ su užkandžiais, tradicinių patiekalų interpretacijomis, gėrimais ir degustacijomis bei šventine senųjų lietuviškų  patiekalų vakariene.

Gastronominio reiso keleiviai ragaus tradicinį panevėžiečių „Čičinsko kepsnį“, o taip pat susipažins su legendinio režisieriaus Juozo Miltinio, kuris garsėjo gurmanišku skoniu,  iš Prancūzijos parsivežta gastronomine patirtimi, bei Maestro į Lietuvą atvežtu prancūzišku desertu.

Pasinerkite į skonių kelionę kartu su Aukštaitijos siauruoju geležinkeliu!

Lapkričio 11 d. 11 val. išvykstame iš Panevėžio siaurojo geležinkelio stoties ir 18 val. grįžtame į Panevėžį.

Rezervacijai:

+370 614 49882

paneveezys@siaurukas.eu

www.siaurukas.eu

Ekskursijos kaina:

65 Eur / Asm.