„Juvenalio posakis – sveika siela, sveikame kūne – kaip niekas kitas atspindi tiek „Harmony Park“ sukurtą aplinką, tiek verslo ir veiklos filosofiją. Ir net mūsų svečius, nes nuolatiniai lankytojai pas mus atvyksta būtent atsipalaiduoti, atgauti dvasinių bei fizinių jėgų, kam mūsų komplekse sudarytos pačios palankiausios sąlygos. Tai įvertina čia korporatyvinius renginius rengiančios įmonės ir vestuves keliantys jaunavedžiai“, – sako 5 žvaigždučių viešbučio ir SPA komplekso „Harmony Park“ rinkodaros vadovė Ieva Goštautaitė-Gedutė.

Kviečia atrasti Europos Šiaurės regiono skonius

Rudens sezoną „Harmony Park“ pasitinka su nauju, harmoningai su supančia aplinka derančiu meniu, kuriame vyrauja vien natūralūs, regionui būdingi ingredientai: nuo „Harmony Park“ išaugintų ekologiškų krapų, petražolių iki žvėrienos, kuria mėgavosi Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės kunigaikščiai.

„Vien „Harmony Park“ pavadinimas įpareigoja, kad mūsų restorane dominuotų harmonija, kad tai, ką matome savo lėkštėje, derėtų su tuo, ką matome pro langą. Tai atitinka ir mano filosofiją – meniu turi atspindėti regioną, kuriame esi. Mes tikrai turime kuo didžiuotis, tad akcentuoju tuos skonius, kuriuos galime rasti šalia, o Viduržemio jūros virtuve reikia mėgautis prie Viduržemio jūros, nes čia jos atkartoti neįmanoma vien dėl šviežių to regiono produktų stokos“, – aiškina „Harmony Park“ restorano šefas Rolandas Čižikas.

Tradiciškai tris keturis kartus per metus keičiamas „Harmony Park“ restorano meniu kuriamas atsižvelgiant į sezoniškumą. „Vasaros gėrybės baigėsi, tad atsiras daugiau natūraliai raugintų, marinuotų ar fermentuotų patiekalų bei ingredientų. Mano virtuvės išskirtinumas tas, kad stengiuosi naudoti kuo mažiau atvežtinių prieskonių, nes patį vertingiausią skonį sukuria kokybiškas produktas, o jį pagardinu Europos Šiaurės regionui būdingais šalavijais, čiobreliais, kitais mūsų miškuose ir laukuose randamais prieskoniais“, – virtuvės paslaptimis dalijasi R. Čižikas.

Siekdami autentiškų skonių, „Harmony Park“ kulinarai patiekalų gamybai stengiasi naudoti tik tai, ką užaugina patys: nuo prieskoninių žolelių iki daržovių. „Galbūt jų išvaizda ne visad tokia tobula, kaip prekybos centrus pasiekiančių daržovių, bet turime pomidorų skonio pomidorų ir agurkų skonio agurkų“, – juokauja virtuvės šefas.

Meniu rasite daug patiekalų su baravykais, voveraitėmis, gervuogėmis ar avietėmis iš „Harmony Park“ teritorijos platumų. Gurmanų gomurius lepina stirnienos, elnienos ar fazanų patiekalai. „Kasdieniame meniu pas mus nerasite aštuonkojų, bet jų galima paragauti ne viename didžiųjų miestų restoranų. Tačiau tokios baravykų su salierais sriubos, kokią patiekiame mes, jūs tikrai neaptiksite niekur kitur. Be kasdienio meniu, jūrų gėrybių ir kitas pačioms įvairiausioms pasaulio virtuvėms atstovaujančias temines vakarienes lankytojams rengiame kone kiekvieną šeštadienį“, – teigia R. Čižikas.

 Dalykinis susitikimas gamtos apsuptyje

Ypatinga prie nepriekaištingai sukurtos aplinkos harmonijos deranti Šiaurės šalių virtuvė – vienas šios vietos traukos akcentų, tačiau jų yra gerokai daugiau.

„Kiekvienai progai ar renginiui stengiamės pasiūlyti visą paslaugų kompleksą: nuo asmeniškai pritaikytų erdvių iki individualiai sudėlioto meniu, pramogų ir poilsio“, – galimybes vardija rinkodaros vadovė Ieva Goštautaitė-Gedutė

„Lietuvoje ne tiek daug vietų, kur per verslo atstovų susitikimus už lango regėtum besiganančias stirnas. Galimybė atsiriboti nuo kasdienių trukdžių ir, įkvėptiems ramybės, susitelkti ties susitikimo tikslais, o po įtempto susirinkimo atsipalaiduoti ypatingose „Harmony Park“ SPA erdvėse ar tiesiog ramiai pasivaikščioti didžiulėje šimtamečių ąžuolų teritorijoje giedant paukščiams, – tai mūsų stiprybė. Lydimas magiškos ramybės ir susikaupimo, mūsų vilose jau įvyko ne vienas svarbus verslo susitikimas, pasirašyta daugybė reikšmingų sandorių, pradėti įgyvendinti visuomenei svarbūs projektai“, – stereotipą, jog ramybės vilose ieško tik pailsėti norinčios šeimos, paneigia I. Goštautaitė-Gedutė.

„Harmony Park“ – tobula vieta skirtingoms reikmėms: nuo diskretiško aukšto lygio vadovų susitikimo iki ne vieną šimtą darbuotojų turinčių įmonių švenčių.

Pasak jos, „Harmony Park“ – tobula vieta skirtingoms reikmėms: nuo diskretiško aukšto lygio vadovų susitikimo iki ne vieną šimtą darbuotojų turinčių įmonių švenčių, korporatyvinių vakarėlių ar tūkstančius lietuvių sutraukiančių socialinių projektų. „Turime ne tik išskirtinę aplinką, bet ir itin išplėtotą infrastruktūrą, galime pasiūlyti tiek nuošalioje teritorijos vietoje įsikūrusią vilą, tiek šiuolaikiškas konferencijų erdves, kuriose telpa iki 200 žmonių. Kiekvieno verslo subjekto poreikiams pritaikomas konferencijų meniu, išpildomi norai, susiję su apgyvendinimu“, – papildo rinkodaros vadovė I. Goštautaitė-Gedutė.

Patrauklu ir tai, kad po dalykinės dienos dalies 5 žvaigždučių viešbutyje „Harmony Park“ galima išbandyti pramogų, patenkinančių įvairiausius poreikius: nuo individualių atpalaiduojančių masažų ar grupinio turkiško hamamo vakaro iki jodinėjimo pamokų ar aktyvesnio laisvalaikio bibliotekos erdvėje, žaidžiant biliardą ir mėgaujantis išskirtiniu interjeru.

 Žiedus sumainė šimtai porų

Šią, netoli Prienų įsikūrusią gamtos oazę, pamėgo vestuvių ir kitų šeimos švenčių organizatoriai. „Čia žiedus sumainė šimtai porų, nes tai vieta, kur vienoje vietoje įmanoma surengti viską – nuo renginių su aktyviausiomis vaikų pramogomis, instaliacijomis, iki oficialios santuokos ceremonijos vaizdingoje gamtoje įrengtame kupole, įspūdingos vestuvinės fotosesijos su žirgais ar ištaigingos vestuvių puotos didžiulėse erdvėse…“ – pasakoja I. Goštautaitė-Gedutė.

Pasak jos, daugybė žmonių, svarbiausias gyvenimo šventes patikėjusių būtent „Harmony Park“, čia sugrįžta pažymėti jaukių asmeninių progų: vestuves surengę jaunavedžiai netrukus čia jau švenčia krikštynas, gimtadienius ar kitas šeimos šventes.

„Viešbutyje ir SPA komplekse „Harmony Park“ rengiamos ne tik šimtus lankytojų skaičiuojančios konferencijos, įsimintiniausios įmonių sezoninės šventės, bet ir vos keleto ar kelių dešimčių asmenų pobūviai ištaigingoje, tikru didžiuliu ametisto kristalu puoštoje salėje. Kiekvienai progai ar renginiui stengiamės pasiūlyti visą paslaugų kompleksą: nuo asmeniškai pritaikytų erdvių, iki asmeniškai sudėlioto meniu, pramogų ir poilsio galimybių“, – kviečia I. Goštautaitė-Gedutė.

Apie „Harmony Park“:
  • 5 žvaigždučių viešbutyje yra 26 kambariai, kuriuose vienu metu gali apsistoti 54 svečiai (yra galimybė pristatyti papildomas lovas pagal klientų poreikį).
  • Viešbutyje įrengtos 3 konferencijų salės, kuriose telpa iki 200 žmonių.
  • Viešbutyje veikia lauko terasa, kurioje telpa iki 300 svečių.
  • Viešbutyje veikia restoranas „Simboly“, komfortiškai aptarnaujantis iki 100 svečių.
  • Viešbutyje veikia modernus SPA centras, pramoginis baseinas su kaskadomis, masažinėmis įlankomis bei povandeniniais geizeriais, 25 m ilgio plaukimo baseinas, šaltojo vandens baseinas, sūkurinė vonia, garinė, infraraudonųjų spindulių ir lauko pirtys bei sauna, yra turkiško hamamo erdvė.
  • Komplekse įrengtos 4 erdvės uždaroms šventėms. Viešbutyje esančioje Perlo pobūvių salėje telpa iki 120 svečių. Ametisto pobūvių salė skirta 40 svečių. Viloje esančioje Erdvių pobūvių salėje gali tilpti iki 120 svečių, o Išminties pobūvių salėje – 50 svečių.
  • Komplekse yra 22 ekovilos. Vienu metu vilose gali apsistoti iki 150 svečių (yra galimybė pristatyti papildomas lovas pagal klientų poreikį).
  • Komplekse įrengta sezoninė renginių Sinergijos erdvė, kurioje telpa iki 1 000 svečių.
  • Komplekse veikia modernus žirgynas bei vienintelė Baltijos šalyse ir Rytų Europoje tarptautinius FEI standartus atitinkanti hipodromo erdvė, kurioje įtaisyta 2 000 vietų žiūrovų tribūna, o renginio metu erdvėje telpa iki 5 000 svečių.
  • Hipodromo erdvėje įrengta uždara VIP salė 140 svečių.

©Žurnalas „Geras Skonis“