Vienas naujausių ir technologiškai tobuliausių „Novy“ gaminių – „Panorama“. Tai kaitlentė su integruotu gartraukiu

Virtuvė – viena svarbiausių namų patalpų, ji mūsų gyvenime atlieka itin svarbų vaidmenį: čia gaminame, bendraujame, čia susirenka šeimos nariai, užsuka svečių, todėl labai svarbu, kad virtuvė būtų ne tik estetiška, jauki, bet ir patogi. Juk maisto gaminimas – tai daugybė veiksmų, kuriems atlikti reikia erdvės, specialių įrankių bei įrangos. Virtuvės baldai, įranga, galiausiai – vartotojų įpročiai nuolat keičiasi, tobulėja, o gamintojai siekia žengti koja kojon sušiuolaikinėmis tendencijomis ir pasiūlyti naujų, ergonomiškų, funkcionalių, patogumą, ilgaamžiškumą ir kokybę užtikrinančių sprendimų. Viena tokių gamintojų – jau daugiau nei 110metų sėkmingos veiklos patirtį skaičiuojanti Belgijos įmonė „Novy“, kurianti modernią, išskirtinio dizaino virtuvės buitinę techniką – kaitlentes ir gartraukius. Šiandien „Novy“ – pirmaujantis europoje gartraukių prekės ženklas. Įmonė didžiuojasi inovatyvių ir funkcionalių premiumklasės gaminių asortimentu bei sprendimais pačioms įvairiausioms šiuolaikinėms virtuvėms.

Ne patiems išrankiausiems

Turtinga istorija galinti pasigirti įmonė „Novy“ – didžiausia gartraukių specialistė, siūlanti ir aukščiausios kokybės indukcinių kaitlenčių bei stalviršio gartraukių. Meistriškumas ir inovacijos yra varomoji įmonės jėga: nuo pat pradžių čia buvo keliami aukščiausi reikalavimai dizaino, naudojimo paprastumo, tvarumo ir tylaus veikimo srityse. Itin lengvai ir patogiai valdomi „Novy“ produktai pagaminti iš aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno detalių, kurios užtikrina gaminių ilgaamžiškumą. „Novy“ kuriami gartraukiai stebina net pačius išrankiausius vartotojus: maksimalus efektyvumas, minimalus matomumas ir itin tylus veikimas – geriausias pasirinkimas ieškantiems kokybiškiausio sprendimo.

Prieš keturis dešimtmečius įmonės sukurta ir patentuota perimetrinė traukos sistema tapo aukščiausio lygio gartraukių gamybos standartu. Siekdama dar kokybiškesnio rezultato, „Novy“ sukūrė unikalią garso slopinimo sistemą, kuri gartraukio variklio skleidžiamą triukšmą ir vibraciją sumažina iki paties minimaliausio, todėl virtuvėje vyrauja išskirtinė tyla ir ramybė – gartraukis suprojektuotas taip, kad jo garsas būtų tylesnis už maisto gaminimo garsą. Naudojant šias technologijas, sukurti visi „Novy“ gartraukiai.

„Novy“ gartraukiai kuriami ir gaminami Kuurne, Vakarų Flandrijoje, o bendrovė yra Belgijos rinkos lyderė, čia dirba apie 250 darbuotojų.

„Novy“ kuriami gartraukiai savo maksimaliu efektyvumu, minimaliu matomumu ir itin tyliu veikimu stebina net išrankiausius vartotojus

Siekiant, kad šio prekių ženklo gaminiai būtų prieinami visame pasaulyje, įmonės filialai veikia Prancūzijoje, Vokietijoje, Nyderlanduose, Jungtinėje Karalystėje ir Šveicarijoje. „Novy“ taip pat bendradarbiauja su platintojais Italijoje, Ispanijoje, Čekijoje, Izraelyje ir Skandinavijos šalyse, ir tuo bendrovė neketina apsiriboti – savo veiklos geografiją plečia toliau.

Tvirtas ir išmanus dizainas – įmonės „vizitinė kortelė“ daugiau nei pusę amžiaus

Nuo 1965 m., kai „Novy“ pagamino savo pirmąjį gartraukį, ji siekia tobulumo, kurdama tvirto ir išmanaus dizaino gaminius. Virtuvės įranga neturėtų išsiskirti arbūti pastebima – kaip tik priešingai. „Novy“ supranta subtilumo galią, todėl jos dizainas pagrįstas santūriomis linijomis ir atidumu detalėms. Sudėtingas dizainas visada apima ir funkcionalų patogumą. Gartraukiams gaminti įmonė naudoja kruopščiai atrinktas aukštos kokybės medžiagas, kurios kartu su nepriekaištingu dizainu sukuria prabangos pojūtį jūsų virtuvėje.

Svarbiausia šiam gamintojui – kokybė. Nesvarbu, ar tai būtų stilius, technologija, ar apdaila, visada laikomasi aukščiausių standartų. Meistriški ir tikslūs, paprastai naudojami ir subtilumu išsiskiriantys „Novy“ gaminiai duoda toną ateičiai ir kokybės bei funkcionalumo, ergonomiškumo kartelę iškelia itin aukštai. Šio gamintojo produkcija itin patvari bei patikima, todėl jai suteikiama net 5 metų garantija!

Inovatyvų ir prabangų požiūrį demonstruojanti „panorama“ 

Vienas naujausių ir technologiškai tobuliausių „Novy“ gaminių – „Panorama“. Tai kaitlentė su integruotu gartraukiu. Kaitlentė ir gartraukis čia yra tiesiogiai susiję ir itin paprastai valdomi – „auto“ funkcija leidžia vos vienu mygtuko paspaudimu įjungti kartu ir kaitlentę, ir gartraukį. Kaitlentėje integruotas gartraukis yra itin tylus, tačiau galingas ir puikiai atlieka savo darbą. Gartraukio ištraukimo aukštis reguliuojamas (3 lygiai), o garai surenkami ten, kur kyla. „Panorama“ pasižymi išskirtiniu ir praktišku dizainu, ši kaitlentė su integruotu gartraukiu visiškai susilieja su stalviršiu ir pastebimi tik gaminant.

„Panorama“ kaitlentė su integruotu gartraukiu visiškai susilieja su stalviršiu ir pastebimi tik gaminant

Dėl šios savybės atsiranda daugiau laisvės projektuojant interjerą, nes nereikia virš kaitlentės kabinti gartraukio ir spintelių, galima sukurti atviros erdvės įspūdį. Be to, dėl integruotos „Bridge“ funkcijos atskiras kaitlentės zonas galima sujungti į vieną didelę. Svarbu, kad gaminimo zonos būtų išdėliotos vienoje eilėje – tai itin patogu gaminant kelis patiekalus vienu metu. Maksimali indukcijos galia – 3700 W kiekvienai zonai.

Elegantiškoji ir intuityvioji „Easy“

Dar vienas puikus pasirinkimas – „Easy“ kaitlentėsu integruotu gartraukiu, išsiskirianti elegantiško dizainojuodo stiklo ir metalinių grotelių deriniu. Toks derinys sukuria harmoniją virtuvėje, be to, yra itin praktiškas: gartraukis visiškai integruotas kaitlentėje, todėl beveik nepastebimas – ant jos matomos tik grotelės. Patogu, jog gartraukis įsijungia automatiškai ir užtikrina, kad visi garai būtų efektyviai surenkami. Galingas maisto ruošimo zonas ant kaitlentės galima sujungti tarpusavyje – taip gausite vieną ypač didelę maisto gaminimo zoną.

Ši kaitlentė išsiskiria daugybe intuityvių funkcijų, tokių kaip automatinis puodo atpažinimas ar automatinis zonų sujungimas, taip pat kitomis funkcijomis: pastovios šilumos palaikymu, griliaus funkcija, apsauginiu užraktu nuo vaikų, laikmačiu, sustabdymu ir kt.

„Easy“ kaitlentė su integruotu gartraukiu, išsiskirianti elegantiško dizaino juodo stiklo ir metalinių grotelių deriniu

Kaitlentėje integruotas gartraukis veikia itin tyliai, tačiau kartu yra ypač našus ir ekonomiškas, o kaitlentės priežiūra labai paprasta: paviršių pakanka nuvalyti švelnia šluoste, o gartraukio groteles ir riebalų filtro rėmą galima plauti indaplovėje. „Easy“ kaitlentė – puikus pasirinkimas moderniai ir elegantiškai virtuvei, kai nenorima gartraukio montuoti į spintelę ar lubas.

Kai gaminate ne vieną patiekalą – rinkitės kaitlentę „Multi zone“ 

Pasirinkę išskirtinio dizaino kaitlentę „Multi Zone“, atskiras jos zonas galėsite išdėlioti pagal poreikį, iki 70 cm atstumu nuo valdymo skydelio. Kaitlentė palaiko šilumą iki 70 o C. Ji pasižymi patogiu jutikliniu valdymu. Beje, galite rinktis vieną iš dviejų variantų: su keturiomis arba su trimis gaminimo zonomis bei valdymo skydeliu.

Pasirinkę išskirtinio dizaino kaitlentę „Multi Zone“, atskiras jos zonas galėsite išdėlioti pagal poreikį, iki 70 cm atstumu nuo valdymo skydelio

Gartraukiai „Pureline“: subtilus dizainas ir optimalus funkcionalumas

„Novy“ gali pasigirti ir gaminamais prabangiais, itin kokybiškais gartraukiais „Pureline“. Ši gartraukių linija atspindi modernios virtuvės filosofiją, paremtą subtiliu dizainu ir optimaliu funkcionalumu. Dėl perimetrinės traukos sistemos šie gartraukiai pasižymi daug intensyvesniu oro įtraukimo srautu – garai nesklinda į šalis ir yra susiurbiami žymiai efektyviau. Itin tyliai veikiantys, A energijos efektyvumo klasės gartraukiai išsiskiria dar ir subtiliu bei elegantišku dizainu, puikiai derėsiančiu prie jūsų namų interjero. Integruotas LED apšvietimas su galimybe reguliuoti šviesos intensyvumą sukurs jaukią atmosferą virtuvėje, o ypač galingai veikiantis gartraukis leis mėgautis gaminimo procesu.

„Crystal“ –  elegantiški ir prabangūs, bet už prieinamą kainą

„Novy“ gartraukiai „Crystal“ – elegantiški ir pra-bangios išvaizdos, tačiau už priimtiną kainą. Jie tylūs ir galingi, stilingai įsiliejantys į namų interjerą. Šių gartraukių fasadas pagamintas iš stiklo, o likusi prietaiso dalis visiškai įmontuojama.

Dėl perimetrinės traukos sistemos „Pureline“ gartraukiai pasižymi daug intensyvesniu oro įtraukimo srautu

„Novy“ gartraukiai „Crystal“ – elegantiški ir prabangios išvaizdos, tačiau už priimtiną kainą

Gartraukį stilingai pritaikysite tiek priešviesių, tiek prie tamsių baldų – galite rinktis baltos arba juodos spalvos. Šie gartraukiai yra skirtingų dydžių: išsirinkite tinkamiausią jūsų namams – 60 arba 90 centimetrų pločio. Integruotas LED apšvietimas su galimybe reguliuoti šviesos intensyvumą leis keisti ir kurti nuotaiką virtuvėje, o maisto gaminimą pavers jaukiu bei maloniu procesu.

Virtuvės įranga išties nėra tiesiog priemonė maistui ruošti, tai – vienas iš kokybiško, lengvesnio, paprastesnio gyvenimo garantų; tai įkvėpimas, gaminimo estetika ir malonumas; tai priežastis pažvelgti į maisto gaminimą naujai, šiuolaikiškai; tai galimybė valgių ruošimą paversti elegantišku, estetišku, džiaugsmingu, suburiančiu ir užburiančiu procesu.

Daugiau informacijos – https://www.novy.com/.