Jau kitą savaitę vyks „Gastronomijos savaitė“, kurioje šiemet dalyvauja 26 restoranai. Šio renginio metu galėsite paragauti patiekalų iš restoranų specialių degustacinių meniu. Jeigu dar nesiregistravote – būtinai tai padarykite artimiausiomis dienomis. Tinklalapyje www.skonis.lt rasite išsamius restoranų aprašymus, žemėlapį, taip pat degustacinių meniu kainas. Specialus meniu pasiūlymas asmeniui už 10 EUR yra pažymėtas žalia spalva, už 20 EUR  – mėlyna spalva, o už 30 EUR  – raudona spalva.

Taip pat „Gastronomijos savaitės“ metu galėsite pažinti maisto istoriją specialioje  ekskursijoje „Vilniaus skoniai“, kurios metu ne tik sužinosite, ką ir kur seniau skanavo vilniečiai, bet ir vertinsite šių dienų virtuvės meistrų kūrybą. Ekskursijos pradžia – Katedros aikštėje, prie Gedimino paminklo. Būtina išankstinė registracija (Registracija į ekskursijas: info@lvra.lt arba tel. + 370 686 51 148).

Lapkričio 6-10 dienomis, vyksta balsavimas – geriausią meniu paruošusio restorano rinkimai. Kiekvienas lankytojas turi teisę rinkti „Gastronomijos savaitės“ žvaigždę – labiausiai patikusį šio festivalio restoraną. Balsuojantysis gali laimėti vieną iš penkių metinių žurnalo „Geras skonis“ prenumeratų ir kvietimus dviem į apdovanojimų ceremoniją, kuri vyks lapkričio 11 dieną, 13: 30 val parodoje „BAF“, Litexpo parodų rūmuose. Balsuoti bus galima adresu: skonis.lt/balsuok

Maisto gurmanus „Gastronomijos savaitę“ džiugins ir lapkričio 9–11 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO, vyksianti „Baltijos maisto ir gėrimų paroda“ – „BAF“. Tai yra maisto kultūros šventė, skirta puoselėti gero maisto idėjai bei mitybos kultūrai. Bus pristatomi nauji produktai, kurie dar ieško savo kelio ant Lietuvos gurmanų stalo. Renginyje dalyvauja smulkaus ir vidutinio verslo maisto ir gėrimų gamintojai bei nedideli ir unikalūs ūkiai. Šiemet turėsite galimybę išbandyti naujus: Airijos, Baltarusijos, Estijos, Graikijos, Italijos, Latvijos, Lietuvos ir kitų šalių gamintojų, maisto ir gėrimų skonius. „BAF“ parodos vienas akcentų yra produktų pakuotė. Šia tema bus rengiama konferencija „Pakuočių sektorius 2017“, vyks NAPA – pakuotės dizaino konkurso apdovanojimai.