Prasidėjo jau vienuoliktoji Lietuvos gastronomijos savaitė vyksianti balandžio 25 d. – gegužės 1 d. Jos metu restoranai iš Vilniaus, Vidurio ir Pietų Lietuvos bei Pajūrio atveria duris visiems norintiems pažinti aukštesnę maisto kultūrą, gastronomijos tendencijas, restoranų šefų meistrystę.

Festivalis jau trečią kartą rengiamas pavasarį, tad tikimės, jog galėsite pasimėgauti šiltesniu oru, ilgesniais vakarais bei šviežiomis pavasario gėrybėmis. Šios Gastronomijos savaitės tema – „22 skonių spalvos“, nes būtent spalvos atbunda pavasarį, po Šv. Velykų, tad ir patiekalai spinduliuos pavasariu.

Restoranai parengė specialius degustacinius meniu už 20, 30 arba 40 Eur, atsižvelgdami į produktų sezoniškumą, tačiau išlaikydami savitą stilių. Kaip įprasta, festivalio svečiai yra kviečiami apsilankyti gastronominiuose renginiuose.

Kiekvienas svečias po degustacijos yra kviečiamas atiduoti savo balsą už patikusį restoraną ir jo meniu. Daugiausiai svečių balsų surinkusiam restoranui bus įteiktas apdovanojimas – Lietuvos gastronomijos savaitės žvaigždė.

Festivalį organizuoja Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacija, Lietuvos vyriausiųjų virėjų ir konditerių asociacija. Renginio rėmėjai – „Santa Maria“, „Vilkmergės nealkoholinis”. Informaciniai partneriai: žurnalas „Geras skonis“, VšĮ „Keliauk Lietuvoje“, Vilniaus miesto savivaldybė, Kauno miesto savivaldybė ir portalas Skonis.lt.

Balsavimas vyksta iki gegužės 1d. 23.59 val.

Linkime skanių įspūdžių!

Skanuokite QR kodą arba spauskite šią nuorodą ir išrinkite Gastronomijos savaitės žvaigždę!