Jau netrukus didžiausias vyno renginys „Vyno dienos“. Po trejų metų pertraukos tūkstančiai vyno mėgėjų ir profesionalų vėl užplūs „Litexpo“ susitikti su vyndariais, aludariais, distiliatų kūrėjais, kombučios gamintojais ir gėrimų platintojais, parduotuvių ekspertais. „Vyno dienose“ dalyvauja visi! Vėl abi degustacijų salių programos pilnutėlės. Viskas, apie ką kalbama vyno pasaulyje, bus aptariama per „Vyno dienų TV“ – tiesioginę penktadienio pokalbių transliaciją iš parodų salės – stebėkite tiesiogiai per „Youtube“ ir Facebook. „Vyno klubo“ steigėjai ir „Vyno dienų“ organizatoriai didžiuojasi būdami šio renginio organizatoriais nuo 2005 m. Džiaugiasi, kad vyno ir gastronominę kultūrą su jais augina visi svarbiausi vyno ir kitų gėrimų pardavėjai ir Lietuvos gamintojai, kad prisijungia kombučios, alaus, lietuviškos trauktinės gamintojai, sūrininkai, kavininkai, aliejininkai.

Gegužės 6 –7 dienomis vyks paroda „Vyno dienos“

Po savaitės „Litexpo“ prasideda didžiulė vyno ir kitų gėrimų paroda „Vyno dienos“ – renginys ir susitikimų vieta. Pirkite bilietus nedelsdami internetu arba mūsų parduotuvėse. Jie vis dar pigesni. Be dienos ar dviejų dienų bilieto, galite rinktis ir „Vyno dienų“ gerbėjo bilietą, kurį pirkdami gausite ir kitų vertingų dalykų.

Degustacijos „Vyno dienose“

Parodoje veiks dvi degustacijų salės (80 ir 30 vietų), kuriose paragauti vyno bus galima patogiai atsisėdus prie stalo, klausantis degustacijos vedėjo. Į kai kurias degustacijas, kaip „Bordo Grand Cru Classe“, būtina registruotis iš anksto. Vietų mažėja, nepraleiskite progos.

„Vyno klubo“ stende – Jacopas Polis, Hansas Czerny‘is ir kiti ypatingi svečiai

„Vyno klubo“ stende būsite kviečiami susitikti su asmenybėmis: atvažiuoja būrys vyndarių, tarp kurių ir nuoširdusis Hansas Czerny‘is – biodinaminio ir natūraliojo vyno gamintojas iš Austrijos, ir linksmasis Jacopas Polis – grapos, likerių kūrėjas ir „Poli“ panetonių tiekėjas, ir Peeras Pfeifferis – kelių „Bordo Grand Cru Classe“ bendrasavininkis, „Sparkling Copenhagen Tea“, „Masciarelli“ ir kiti gamintojų atstovai.

Laimėkite „Coravin“ sistemą vyno spėjimo čempionate „Nosis“

Lietuvos someljė mokyklos stende abi parodos dienas vyks vyno spėjimo čempionatas. Užsukite, paragaukite dviejų vynų, spėkite, kokie tai vynai, ir laimėkite geidžiamiausią vyno prietaisą. Jei nežinote, kas yra „Coravin“ arba nesate tikri, kad jums šis prizas praverstų – susipažinti ir įsitikinti jo naudingumu galite čia.

Bilietus į parodą įsigykite: https://vynodienos.lt/bilietai/