Lietuvos vyriausiųjų virėjų ir konditerių asociacija kviečia į prezentaciją „Šventinis meniu, įkvėptas pasaulio restoranų“, kuri vyks 2021 m. lapkričio 28 d. 12 val. viešbutyje „Hilton Garden Inn Vilnius City Centre“, Gedimino pr. 44B, Vilnius.

Artėjant didžiosioms metų šventėms, virtuvės meistrai siūlo gurmanišką skonių kelionę nuo egzotiško užkandžio iki šventinio deserto, kviesdami pasisemti meistrystės idėjų iš pasaulio restoranų, susipažinti su jų veiklos filosofija, vertybėmis bei kartu pasimėgauti išskirtiniais skoniais.

Gamins patyrę virtuvės šefai: Aleksandrs Košanskis, restoranas „Beef Room“; Edgaras Rutkauskas; Jaroslav Oršveski, „Minordija“; virtuvės meistras iš Latvijos Edgards Jaunzems; konditerijos meistras Evaldas Juška kartu su Šv. Ignaco Lojolos kolegijos ir restorano „Arrivée“ komanda.

Gurmaniškų kelionių įspūdžiais pasidalins bei apie restoranų naujų skonių atradimus papasakos gero maisto ir restoranų žinovė, tinklaraštininkė Urtė Mikelevičiūtė.

Renginio vedėjas – talentingasis aktorius Aleksandras Kleinas.

 

Aprangos kodas – LVVK asociacijos nariai ir svečiai laukiami tik su virėjų švarkais.

Išankstinė registracija būtina!

Dalyvavimo kaina vienam asmeniui – 30 eur, LVVKA nariams – nemokamai.

Registracija ir informacija el.paštu vadybininke@lrvvk.lt arba mob. nr.

+370 615 67405

P.S. dalyvavimas tik su galimybių pasais, privalomas apsauginių kaukių dėvėjimas (išskyrus degustuojant patiekalus), higienos laikymasis.