Svarbi ateities sritis – specialiųjų interesų HORECA, kur „Ambiente 2024” vėl bus siūlomi novatoriški maitinimo sprendimai tarptautiniam užsakomajam verslui. Nuotrauka: Messe Frankfurt/Petra Welzel.

2024 m. sausio 26–30 d. Frankfurte prie Maino, Vokietijoje, vyks pirmaujanti bei svarbiausia pasaulyje plataus vartojimo prekių mugė „Ambiente“, nušviečianti ateinančių metų madas bei tendencijas. „Ambiente“ valgomojo skyrius neprilygstamas visame pasaulyje, kai kalbama apie namų apyvokos reikmenis. 2024 m. šis sėkmingas pirmaujančios tarptautinės plataus vartojimo prekių mugės segmentas toliau plėsis – ir vėl užims visą vakarinę Frankfurto parodų teritorijos dalį.

„Ambiente“ pristatys unikalią produktų įvairovę ir ateities valgymo tendencijas

Svarbi ateities sritis – specialiųjų interesų HORECA, kur vėl bus siūlomi novatoriški maitinimo sprendimai tarptautiniam užsakomajam verslui. Parodos dalyviams bus skirta nauja šalutinė programa „HORECA Academy“ – ji dar tikslingiau tenkins svetingumo sektoriaus poreikius.

„Ambiente Dining“ auga ir išlieka svarbiausia pasauline naujų tarptautinių gaminių ir asortimento, skirto stalui, virtuvei ir buičiai, rinka. 2024 m. į „Ambiente“ sugrįš daug (krištolinio) stiklo gamintojų ir apskritai visa stiklo pramonė. Džiaugiamės daugeliu sugrįžusiųjų ir įdomiais naujais visų produktų grupių dalyviais. Čia dalyvauja didieji prekių ženklai – didieji pramonės žaidėjai. Iš viso dešimtyje salės lygių sėkmingai veikianti „Dining area“ vienija visus svarbius pasaulinės rinkos dalyvius. „Taigi „Ambiente Dining“ suteikia dar daugiau galimybių užmegzti naujų kontaktų ir sinergijos: Frankfurte savo vertę pajus didmenininkai, mažmenininkai arba komercinės prekybos įmonės, specializuoti sutarčių verslo ir svetingumo pirkėjai, aprangos tiekėjai, projektų planuotojai, platintojai arba viešbučių savininkai ir tarptautiniai viešbučių tinklai, viešojo maitinimo įmonių atstovai, virėjai, F&B vadybininkai bei restoranai“, – sako Thomas Kastlas, „Ambiente Dining“ direktorius.

Kokios bus 2024 m. temos?

Lankytojų laukia aktualios tendencijos, nauji impulsai ir vertingos žinios apie dizaino ir gyvenimo būdo, naujų darbų, tvarumo, skaitmeninimo ir ateities mažmeninės prekybos temos. Įdomias temas atspindi plati pagalbinė programa, pavyzdžiui, ekspertų paskaitos akademijose arba tendencijų parodos trijose mugėse.

Atvyks didieji žaidėjai

Paroda „Ambiente Dining 2024“ prisistato su stipriais prekių ženklais: „Cook & Cut“ segmente (8 salė) vėl pasirodys tokie dalyviai kaip „Franz Güde“, „Hurom“, „Kuhn Rikon“, „Novissa“, „Schulte Ufer“, „Severin“ ir TVS. Modernios virtuvės ir kepimo segmente (9.0 ir 9.1 salės) vėl dalyvaus įmonės „Fackelmann“, „Joseph Joseph“, „Mayer Group“, „Städter“ ir „T&G Woodware“. Švarių namų ir sandėliavimo sprendimų bei populiariausių pasiūlymų ir kolekcijų srityse (9.2 ir 9.3 salės) užsiregistravo tokios įmonės kaip JJA ir „Keeeper“.

2024 m. „Ambiente“, „Christmasworld“ ir „Creativeworld“ parodų planas; organizatorių archyvas

Visus „Ambiente 2024“ užsiregistravusius dalyvius galima rasti internetiniame dalyvių ir produktų paieškos laukelyje.

Nauji prekybos mugės akcentai svetingumo pramonei

11.0 salės šiauriniame fojė įsikūrusioje HORECA akademijoje bus rengiama specialiai pritaikyta paskaitų programa. Tris iš penkių mugės dienų, sausio 27–29 d., žinomi pramonės ekspertai pristatys įkvepiančias svetingumo tendencijas, nagrinės aktualias pramonės temas ir pokyčius bei kvies diskutuoti.

Tarp geriausių pranešėjų – Erikas Nissenas Johansenas, „Stylt Trampoli“ kūrybos direktorius ir įkūrėjas, skaitysiantis paskaitą apie ypatingą viešbučio patirtį per įtaigų pasakojimą, ir Josephas de Jongas, vienas iš „Younique Concepts“ įkūrėjų, – jis kalbės lyderystės ir Z kartos tema. Visą paskaitų programą netrukus bus galima rasti interneto svetainės renginių kalendoriuje.

HORECA specialiųjų interesų programa siūlo svetingumo pramonės atstovams specialiai jiems pritaikytą papildomą programą HORECA akademijoje „Ambiente 2024“. Nuotrauka: Messe Frankfurt/Petra Welzel.

Naujai parengtoje papildomoje programoje svetingumo pramonei bus skirta atskira diena. Siekiant dar geriau patenkinti šios pramonės šakos poreikius, mugės pirmadienis bus paskelbtas viešbučio darbuotojo diena. Monotematinė teminė diena skirta būtent viešbučių savininkams, restoranams, virėjams ir F&B vadybininkams. Be kita ko, viešbučio darbuotojo dienos metu vokiečių ir anglų kalbomis bus rengiamos ekskursijos po tendencijas – bus lankomi viešbučių ir restoranų savininkus dominantys dalyvių stendai. Atrinkti parodos dalyviai šią dieną savo stenduose tikslinėms grupėms siūlo specialias programas.

Be to, HORECA akademija su specialiai pritaikyta pagalbine programa kviečia į įdomias paskaitas, taip pat į intensyvius mainus ir užmegzti asmeninius ryšius. Bendrą susitikimą HORECA akademijoje pradės Jozefas Youssefas, apdovanojimų pelnęs garsus virtuvės šefas ir dizaino studijos „Kitchen Theory“ kūrybinė jėga. Jis atliks išskirtinai „Ambiente“ skirtą apklausą – „Spalvų galia: tyrimas, kaip spalvoti indai veikia maisto suvokimą“.

Viešbučio dienos proga šefas kviečia sektoriaus dalyvius dalyvauti gyvai atliekamame eksperimente ir pasidalyti jo rezultatais.

„Ambiente 2024“ prasideda dar vienu svarbiu įvykiu: daugybę apdovanojimų pelniusi gaminių dizainerė ir menininkė Elena Salmistraro iš Milano yra „Ambiente 2024“ dizainerė. Ji kuria „The Lounge“ – specialų pristatymą 1-oje galerijoje: teminė sąsaja tarp interjero dizaino ir HORECA. Tai yra tęstinio projekto pradžios signalas: kiekvienais metais

„Ambiente“ išrinks perspektyvų dizainerį, kuriam bus sukurtas išskirtinis specialus pasirodymas.

Leisk savo verslui augti!

Atraskite naujų bei vertingų verslo partnerysčių didžiausioje namų, virtuvės ir valgomojo, baldų bei darbo aplinkos rinkos naujienas pristatančioje parodoje „Ambiente 2024“ sausio 26–30 dienomis „Messe Frankfurt“ parodų rūmuose, Frankfurte.

„Ambiente 2024“ nauda Jūsų verslui:

  • Pirmieji sužinokite naujausias artėjančio sezono spalvas, stilių ir tendencijas.
  • Pristatykite savo produktus pasaulinei auditorijai: 2023-iaisiais parodoje save pristatė daugiau nei 3600 dalyvių iš 168 pasaulio šalių, o parodoje apsilankė beveik 110 000 lankytojų iš viso pasaulio.
  • Užmegzkite ir plėtokite vertingas verslo partnerystes su sprendimus priimančiais asmenimis.

„Ambiente 2024“ tematika:

  • Valgomasis: valgomojo tekstilė, virtuvės ir namų reikmenys.
  • Svetainė arba gyvenamoji zona: interjero dizainas, baldai, interjero dekoracijos ir naujausi dizaino produktai namams.
  • Dovanojimas: originalios idėjos, pirmą kartą rinkoje pasirodantys produktai, dovanos ir išskirtiniai aksesuarai bei smulkmenos.
  • Darbas: darbo vietos – biure ar namuose – patogus ir stilingas įrengimas: nuo įrangos, baldų iki išskirtinių aksesuarų.

„Ambiente 2024“ – tai puikiausia Jūsų proga pristatyti savo produkciją prestižinėje pasaulio parodoje, pastebėti kitus ir likti pastebėtiems.

***

Frankfurto mugių ir parodų centre „Ambiente“ ir toliau vyks tuo pačiu metu kaip ir „Christmasworld“ bei „Creativeworld“:

  • „Ambiente, Christmasworld“ – 2024 m. sausio 26 – 30 d.
  • „Creativeworld“ – 2024 m. sausio 27 – 30 d.

Po įspūdingo sugrįžimo 2023 m. „Ambiente ir toliau nustato naujus kiekybės bei kokybės standartus. Mugė motyvuoja lankytojus savo išsamiu ir aiškiai struktūruotu produktų asortimentu bei įkvepiančia renginių programa. Ją galima patirti gyvai ir skaitmeniniu būdu.

 

Neda Ščeponaitė

Neda Ščeponaitė

Kūrybinga socialinės rinkodaros specialistė

Administruoju socialinius tinklus, rašau straipsnius, daug keliauju, domiuosi kitomis kultūromis, visose gyvenimo srityse stengiuosi pažinti ir atrasti, tai ko dar nėra tekę.