Ne paslaptis, kad prieš valgant dažnas skuba pasidalinti savo maisto nuotrauka „Instagram“ programėlėje. Tai tapo neatsiejama valgymo ritualo dalimi nepaisant to, kad neretai valgyti tenka jau gerokai atvėsusį patiekalą!

Žinome, jog pica yra daugiausiai kartų išpublikuotas patiekalas „Instagram“ platformoje. Bet kas yra skaniausiai atrodantis desertas? JackandBeyond.com nusprendė išsiaiškinti, kurie desertai „Instagram“ vartotojams kelia didžiausią apetitą, rasdami daugiausiai grotažymių (angl. hashtag) turinčius saldumynus.

Rezultatai

Tortas užėmė pirmąją sarašo vietą su 104 925 870 grotažymių. Klausite, kuri torto rūšis populiariausia? Daugelio mūsų nuostabai, tai tortas ant pagaliuko! Na o kalbant apie torto skonį, čia pirmauja klasikinis šokolado skonis.

Pasirodo, „Instagram“ vartotojams šokolado negana – šokoladas kaip desertas užėmė antrąją sąrašo vietą turėdamas 87 810 253 grotažymes.

Trečioji vieta? Ledai! Suskaičiuotos net 39 498 997 #icecream grotažymės, na o šioje kategorijoje  populiariausiais išrinkti jau ne šokoladinio, o vanilinio skonio ledai.

Toliau sąraše puikuojasi pyragaitis, sausainis, šokoladinis pyragaitis, sūrio pyragas, vaflis, macarons sausainis bei keksiukas. Toks šių metų „Instagram“ populiariausiųjų sąrašas!

***

Duomenys surinkti 2020 spalio 8 d. Į statistiką įtrauktos tik anglų kalba parašytos grotažymės.

Šaltinis – JackandBeyond.com