„Mason“ – namai, kuriuose laukiami visi.

Kartais taip norisi bent kelioms valandoms pabėgti nuo miesto šurmulio ar netikėtai atrasti ramią, jaukią vietą trumpam atokvėpiui. Prieš trejus metus įsikūręs pačioje Vilniaus senamiesčio širdyje, Savičiaus gatvėje,  „Mason“ restoranėlis laukia kiekvieno: išsiilgusių naujų ir dar neatrastų skonių, smalsių miesto svečių, keturkojų draugų ar tų, kurie nori bent trumpam sustabdyti akimirką čia ir dabar.

Mūsų virtuvė paprasta, orientuota į Europą, tačiau pagyvinanti kiekvieną patiekalą kiek neįprastais deriniais.  Restoranėlyje rasite visų taip mėgstamą befstrogeną, hitu tapusį aštuonkojį ar ypatingąjį smaližių šokoladinį pyragą. Atsižvelgiant į sezoniškumą, kiekvieną savaitę siūlome virtuvės komandos naujai sugalvotą patiekalą. Be to, turime neįvardintus užkandžius, kuriuos taip pat keičiame pagal sezono kaitą, todėl mūsų komanda visuomet yra pasiruošusi suteikti visą informaciją apie dienos pasiūlymus. Sutikite, juk kartais netikėti improvizaciniai sprendimai palieka tik geriausias emocijas ir prisiminimus.

Darbo dienomis dirbame nuo 16:00 iki 24:00 val., o savaitgaliais, švenčių dienomis visų laukiame nuo 10:00 val. kartu su pusryčių meniu. Taip pat, visuomet esame pasiruošę svečius priimti jiems svarbiomis progomis.

Džiaugiamės, jog Gastronomijos savaitėje dalyvaujame ne pirmus metus, o mūsų virtuvės komanda, kaip ir kiekvieną kartą, yra paruošusi ypatingą ir įspūdžių kupiną meniu jūsų įsimintinam vakarui.

Gastronomijos savaitės degustacinis meniu, 30 Eur asmeniui

Bulvių šimtalapis su miško grybais

***

Porų ir špinatų sriuba su menkės kroketais

***

Karamelizuotų daržovių salotos su sūrio kroketais

***

Kukurūzinio viščiuko krūtinėlė / perloto / kukurūzų piurė / sezoninės daržovės

arba

Šamas / ratatouille daržovės / salsa verde

***

Juodos duonos tinginys

Savičiaus g. 3, Vilnius

Virtuvės šefas – „Mason“ komanda

Rezervacijai:

8 656 99009

info@mason.lt

www.facebook.com/GastroMason/

Degustacijų patiekimo laikas:

III – VII 18:00 – 23:00