Lengvas baltasis, gaivus putojantis ar uogiškas raudonasis vynas – tikri šio gėrimo mėgėjai vertina puikiai atšaldytą, aukščiausios kokybės vyną. Kodėl gi geriausiems vyno skoniniams potyriams užtikrinti rekomenduojama rinktis ne paprastą, ospecialų vyno šaldytuvą? „CASO Design“ –Vokietijos kompanija, siūlanti funkcionalias ir novatoriškas technologijas, iš savo asortimento rekomenduoja ir madingus, modernaus dizaino bei patogiai valdomus vyno šaldytuvus, taigi gali geriausiai atsakyti, kodėl toks šaldytuvas būtinas tikriems vyno mėgėjams, kaip tinkamai išsirinkti ir į ką atkreipti dėmesį.

Skirtingai nuo įprasto šaldytuvo, vyno šaldytuvas sudaro geriausias sąlygas brandinti vyną, o tai leidžia jam išsiugdyti individualų charakterį. Jei esate vyno mėgėjas, vyno šaldytuvas – geriausia investicija į puikią šio gėrimo patirtį. Tad kokias vyno šaldytuvų savybes turėtumėte žinoti?

Stabili temperatūra

Gero vyno laikymo paslaptis – stabili temperatūra. Priklausomai nuo modelio ir šaldytuvo tūrio, „CASO Design“ vyno šaldytuvai turi vieną arba dvi atskiras vėsinimo zonas, kurių temperatūra gali būti reguliuojama nuo 5 iki 20 °C, – raudonajam arba baltajam vynui. Aktyvi ventiliacija užtikrina optimalią oro cirkuliaciją ir stabilią, vienodą temperatūrą. Ar rinktis vieną, ar keletą temperatūros zonų turintį modelį, priklauso nuo jūsų konkrečių reikalavimų. Jei norite laikyti įvairių rūšių vyną – tiek raudonąjį, tiek baltąjį, šaldytuvas su dviem vėsinimo zonomis bus geriausias pasirinkimas: galėsite reguliuoti temperatūrą kiekvienoje vėsinimo zonoje pagal savo poreikius. Kita vertus, jei vyno šaldytuve norite laikyti tik vienos rūšies vyną, pakaks modelio su vienu temperatūriniu režimu.

Nėra vibracijos

Vibracija gali pakenkti vynui, todėl jos reikėtų vengti. CASO vyno šaldytuvuose yra sklandžiai veikiantys kompresoriai, tad vyną galima laikyti švelniai, be jokios vibracijos. Aukštos kokybės medinės lentynos taip pat sugeria bet kokią vibraciją, tad vynas laikomas ramioje aplinkoje, kuri reikalinga jam brandinti. „CASO Design“ šaldytuvuose esančios medinės lentynos patogios ir tuo, kad gali būti išimamos, – sutvarkysite šaldytuvo vidų taip, kaip norite, užtikrinsite, kad būtų vietos didesniems buteliams, pavyzdžiui, šampano ar magnum tipo vyno buteliams.

Nėra UV spindulių šviesos

Jei vynas ilgą laiką veikiamas UV spindulių, tai gali daryti įtaką jo kokybei ir aromatui. CASO vyno šaldytuvai turi gerai izoliuotas stiklines duris su trijų sluoksnių apsauginiu stiklu, apsaugančiu nuo UV spindulių. Taigi vertingi jūsų vyno aromatai puikiai apsaugoti. Pagal poreikį galima įjungti vidaus LED apšvietimą. Tai neturi įtakos vyno kokybei, tačiau sukuria malonią atmosferą.

Aukštos kokybės medinės lentynos sugeria vibraciją

Laisvai pastatomas ar įmontuojamas vyno šaldytuvas – kaip pasirinkti?

„CASO Design“ siūlo tiek visiškai įmontuojamus, tiek laisvai pastatomus arba montuojamus į nišą vyno šaldytuvus. Vyno mėgėjai, norintys išskirtinio, akį traukiančio stiliaus elemento savo namų erdvėje, gali rinktis laisvai pastatomą modelį, kuris puikiausiai tiks ir turintiems vyno rūsį.

Kaip laisvai pastatomo modelio alternatyvą galima rinktis įmontuojamą į nišą. Tokių šaldytuvų pranašumas tas, kad jie lengvai įsilieja į daugybę virtuvės spintelių ir telpa po bet kokiu darbiniu paviršiumi.

„CASO Design“ taip pat turi platų visiškai įmontuojamų vyno šaldytuvų asortimentą, – tai stilingi, minimalistiniai bet kurios virtuvės priedai, suteikianty spapildomą dizaino akcentą. Tokį šaldytuvą galima sumontuoti pagal užsakymą pagamintuose virtuvės ar svetainės balduose. „WineDeluxe“ serijos modeliai sukurti laikyti nuo 17 iki 96 butelių ir turi įvairaus aukščio nišas. Priklausomai nuo jų dydžio, šiuose juoduose vyno šaldytuvuose yra viena arba dvi temperatūros zonos, kurias galima individualiai reguliuoti naudojant elektroninius valdiklius (5–20 °C).

Priklausomai nuo modelio ir šaldytuvo tūrio, „CASO Design“ vyno šaldytuvai turi vieną arba dvi atskiras vėsinimo zonas, kurių temperatūra gali būti individualiai reguliuojama nuo 5 iki 20 °C, – raudonajam arba baltajam vynui

LED ekranas rodo temperatūrą aušinimo zonoje (zonose), o aliarmas signalizuoja apie temperatūros sumažėjimą atidarius duris. Priklausomai nuo modelio, įmontuojamuose vyno šaldytuvuose integruota išmanioji valdymo sistema, leidžianti juos valdyti beveik iš bet kur, naudojant nemokamą CASO valdymo programėlę.

Dar vienas modernus, madingas ir itin patogus „CASO Design“ siūlomas sprendimas – vieno butelio aušintuvas. Kodėl gi nepalepinus savęs ir savo svečių puikiai atšaldytu vyno buteliu atšaldžius jį prie pat stalo? Aukštos kokybės, dizainerių sukurtas vieno butelio aušintuvas leidžia laikyti mėgstamą vyną greta stalo ar ant bufeto.

Toks aušintuvas turi nerūdijančio plieno korpusą ir išlaiko optimalią 5–18 °C temperatūrą iš anksto atšaldytame vyno butelyje. Jutikliniu valdymo pultu galima reguliuoti temperatūrą 1 °C intervalu. Netgi raudonąjį vyną galima palaikyti optimalioje 15–18°C temperatūroje, kai aplinkos temperatūra aukštesnė, pavyzdžiui, vasaros vakarais mėgaujantis barbekiu.

Aukštos kokybės, dizainerių sukurtas vieno butelio šaldytuvas leidžia laikyti mėgstamą vyną greta stalo ar ant bufeto

Programėlė „CASO Wine & Bar Manager“ sukurta tam, kad padėtų tvarkyti informaciją, kokio vyno, stipriųjų ir kitų gėrimų turite po ranka, įskaitant džiną, degtinę, viskį, konjaką, likerį ar alų

CASO vieno butelio aušintuvas taip pat yra puikus pasirinkimas norint atšaldyti mėgstamo šampano. Galimi du spalvų pasirinkimai – juodos arba nerūdijančio plieno spalvos.

Šiuolaikinis sprendimas išmaniems vyno ekspertams ir mėgėjams – nemokama programėlė

Programėlė „CASO Wine & Bar Manager“ sukurta tam, kad padėtų tvarkyti informaciją, kokio vyno, stipriųjų ir kitų gėrimų turite po ranka, įskaitant džiną, degtinę, viskį, konjaką, likerį ar alų. Praktiška programėlė suteikia galimybę archyvuoti kiekvieną butelį prieš dedant jį į iš anksto numatytą vietą – vyno rūsį ar šaldytuvą.

Tvarkykite savo skaitmeninį archyvą pagal įvairius kriterijus, tokius kaip tipas, kaina, derlius ar kiekis. Jei norite, galite išsaugoti nuotraukas, pvz., vynuogynų etikečių ar butelių dizaino, galite sukurti užrašus, kurie padės jums bet kada pasiekti pagrindinę informaciją apie vyną ir kitus gėrimus. Taigi po ranka turėsite visą informaciją apie savo vyno ir stipriųjų gėrimų atsargas ir galėsite patikrinti, kokių gėrimų yra, kuriuos reikia pakeisti, kurie paruošti gerti ar tiesiog laukia, kad būtų tuoj pat paragauti! „CASO Design“ programėlė idealiai tinka visiems vyno mėgėjams ir žinovams.

Daugiau informacijos www.caso-design.de