Nėra vieno recepto, kokios turi būti žiemos šventės. Įsimintiną dieną kuriame mes patys, įsiklausydami į savo bei artimųjų norus. Vieni švęs restorane, kiti staltiese dengs namų stalą. Dalis žmonių paisys tradicijų, kitiems šventės – tai ir proga pagaminti, paragauti ko nors naujo. Vienoje kompanijoje skambės kvatojimas, kitoje pokalbiai tekės ramia upe… Svarbiausia, kad šventinėmis dienomis jaustume šilumą, bendrystę, kad turėtume už ką dėkoti besibaigiantiems metams bei ko laukti naujais.

Ruošdami šį žiemos numerį mes taip pat neperšame vieno švenčių recepto. Versdami puslapį po puslapio rasite įvairiausių patarimų: nuo produktų, kuriuos siūlome įtraukti į savo šventinės vakarienės meniu, iki pačių patiekalų receptų, nuo patiekiamų gėrimų temperatūros iki tinkamos taurių formos, nuo dovanų idėjų iki gausybės nuostabių vietų, kuriose kviečiame apsilankyti per šventinį laikotarpį.

Nuoširdžiai dėkojame savo ištikimiems skaitytojams, bičiuliams, partneriams – visus metus jautėme jūsų dėmesį bei palaikymą. Tai teikė mums įkvėpimo 2023-iaisiais bei leidžia su šviesia nuotaika žengti į 2024-uosius. Iki susitikimo naujuose žurnalo puslapiuose!

GERO SKONIO komanda